Video

POWIAT. Agresywny kierowca na drodze S1

Jeden z uczestników ruchu drogowego nagrał nerwowego kierowcę Mercedesa na drodze ekspresowej S1 niedaleko Bielska-Białej. Na nagraniu nie został uwieczniony wypadek, jednak zagrożenie było spore i mogło zakończyć się tragedią. Czy tak jeżdżą wszyscy kierowcy z powiatu oświęcimskiego? Zobacz nagranie.

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. stefanB. jestem w 100% zgodny z Tobą, synek, który filmował jest k… idiotą..

 2. Haha,dzis podano informację o podobnej sytuacji,kiedy to dwóch kierowców wrecz pobiło się na drodze S8,a pogodził ich Białorusin swoim TIR-em.

  Tak jak juz to wcześniej napisano,na drodze nie należy prowokować bo może się żle skończyc,a nagrywającemu również należy się solidny mandat!

 3. Skoro okazuje się że kierowca to nie mieszkaniec naszego powiatu to na plus, ale jak czytam komentarze obciążające winą nagrywającego to naprawdę ręce opadają i wiara w ludzi zanika

 4. Więcej winy jest po stronie nagrywającego. Na drodze nie należy prowokować nawet jeżeli ktoś zachowuje się niewłaściwie. Nie jeździ się pasem awaryjnym (+ przekroczenie ciągłej), następnie jeżeli było możliwe to należało ominąć mercedesa, a nie zatrzymywać się na drodze szybkiego ruchu.

 5. Kierowca nie pochodzi z Oświęcimia tylko z Lipnik (Bielsko-Biała). Darek Krzak, zapraszam do oglądnięcia mordy na FB.

 6. A z jakich przepisów Prawa o ruchu drogowym wynikały „uprawnienia” kierowcy AUDI do takiego rodzaju reakcji i zachowań na drodze? Materiał powinien trafić do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Bielsku Białej na ul. Rychlińskiego. Myślę, że gość powinien przeczytać Art. 9 Kodeksu Wykroczeń. Za to co zrobił powinien dostać 1.000 zł mandatu karnego.

 7. Przede wszystkim S1 to nie autostrada,i „ałtor”filmiku również nie jest bez winy.Szkoda że nikt z komentujacych tego nie zauważył…Hamota wyłazi z jednego i drugiego.Typowa „jazda polska”.Z resztą widać wyrażnie że po tym incydencie,wyrażnie zwolnił.

 8. nie chcę nic sugerować, ale pasażerowi z za pazuchy wypada ciekawe zawiniątko, i nie jest to na 100% kanapka z ćwikłą 😛

 9. „taki, co chciał przejść i mu się udało na zielonym” Problem w tym, że był to miejscowy, Zresztą już mnie nic nie zdziwi po tym jak zobaczyłem co robią elki. Kierowca z prawej strony zatrzymuje się przed przejściem a elka ma to w głębokim poważaniu i sobie jedzie jakby nigdy nic. Na dodatek instruktor jest zdziwiony, że ktoś mu zwraca uwagę.

 10. Za takie zachowanie powinien być mandat 10 000 złotych. W innych krajach tak wysokie kary są.

 11. Pieszy to nie wiesz, jak mnie chciał przejechać na zielonym świetle..! .. w mieście po mieście jeżdzą obcy..!..a my.., .. lokalsi… ,wychodzimy na idiotów.., że chcemy przechodzić, to są hity ! Zobaczymy, co będzie na obwodnicy…, pierwsze próby już są… KOS-i się zatrzymują, obcy słabo…wychodze na idiote, który lata przez łan zbóż…przez zagony…

 12. No tak.. dresu mama nie wyprała to w kabinie śmierdzi pierdami.. Botem takiemu kozakowi bije to i tak już pustej pały. ten z prawej wyskoczył a spod spoconej koszulki od chińczyka wypadła kanapka z ćwikłą.. Wieśniactwo na całego. Powinni na plakacie na wszystkich przystankach w powiecie opublikować twarz cymbała żeby można było się wycheftować pod ta jego zrytą facjatą… ŻENADA… A mesio to pewnie na szpachli hodowany. Zgnilizna zafajdana

 13. Kierowcy,Pan z Mercedesa za takie zachowanie minimum mandat 500 zł!!! ale ten z kamerką też nie jechał prawidłowo,od kiedy to lewy pas służy do jazdy? nic go nie blokowało na prawym,owszem zbliżał się do białego busa i pewnie miał zamiar go wyprzedzać ale miał jeszcze daleko do niego.

 14. Takie zachowanie oświęcimskich kierowców to norma. Ostatnio delikwent w terenówce chciał mnie przegonić z przejścia. Gdy mu pokazałem, że mam zielone światło też chciał mnie bić. Sytuacja miała miejsc na światłach w Mieście. Zresztą tam nie pierwszy raz przeganiają pieszych.

Send this to a friend