Informacje

OŚWIĘCIM. Zostań czytelnikiem roku 2021

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursie na Najlepszego Czytelnika Roku w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do lat 16 oraz dorośli. Wystarczy aktywna karta biblioteczna oraz największa liczba przeczytanych książek na koncie i terminowe zwroty. Dorośli mogą wygrać tablet, a dla młodzieży organizatorzy przewidzieli zestaw książek i gier planszowych.

Konkurs potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Szczegóły i regulamin konkursu

MBP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Akcja jak najbardziej godna poparcia w tym nieczytającym narodzie. Mam tylko jedno ale, bo czytać nie zawsze znaczy rozumieć. Szereg badań to potwierdza. Wyobrażam sobie więc, że można codziennie wypożyczać 5 książek, oddawać je nazajutrz i tak powiedzmy przez 3 miesiące. To powinno wystarczyć do wygrania tegoż konkursu, bo suma wypożyczonych książek to będzie ponad 300 pozycji. Ale to chyba nie o to chodzi. W regulaminie nie ma słowa o weryfikacji rzeczywistego przeczytania książki. Z drugiej strony, jak to zrobić?

  2. A co z tymi co czytają książki które kupili do swojej biblioteki? Można przyjść z paragonami z empiku?

  3. Zaintrygował mnie obok odnośnik do aktualnego rozkładu jazdy busów i autobusów. Aż dziw bierze, że od roku 2017 nic się nie zmieniło. Stabilizacja to duża wartość.

Send this to a friend