Informacje

OŚWIĘCIM. Zmiana organizacji ruchu na ul. Chemików

Od 12 czerwca ul. Chemików na odcinku od ul. Tysiąclecia do ul. Zwycięstwa zostanie zamknięta. Poinformował o tym Marcin Sosiński z firmy Banimex, prowadzącej budowę północnej obwodnicy Oświęcimia. Jest to związane z kolejnym etapem prac na tej ulicy. Na czas prowadzonych robót  wyznaczone będą objazdy ulicami: Słowackiego, Tysiąclecia, Unii Europejskiej, drogami wewnętrznymi firmy Synthos (1, B i E). Również tą trasą będą jeździć autobusy komunikacji miejskiej.

 

Z obsługi wyłączone zostaną jedynie przystanki „Dwory Cichy Kącik” w ciągu ul. Chemików. W zamian dla pasażerów uruchomione zostaną przystanki zlokalizowane na przebudowanym odcinku ul. Chemików i Zwycięstwa oraz na przedłużeniu ul. Tysiąclecia (ul. wewnętrzna E).

 

Fot. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Starostwa? A w gazetce na oswiecimskie24.pl napisano, że obwodnica północna to jeden z sukcesów koalicji PO-PSL. Nawet pisali coś o kompetentnych ludziach Platformy.

  2. Rondo na końcu obwodnicy robią już kilka miesięcy , dzisiaj leden robotnik zamiatał piasek na kostce , a światła dalej tamują ruch. TA połówka chemików to mogła być gotowa pól roku temu !!!! a tak już się sypie od chodników
    Brawo urzędasy ze starostwa !!!!!

Send this to a friend