Kultura

OŚWIĘCIM. „Żegnaj lato na rok” z OCK

23 sierpnia 2019 roku, w godzinach od 15:00 do 19:00, na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury będzie się odbywała wakacyjna impreza plenerowa pn.”Żegnaj lato na rok”.

W programie dmuchańce oraz – o godzinie 17:00 – rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji, pt. „Bukiet Talentów”, w wykonaniu Teatru Kultureska.

Bohaterami spektaklu są trzy kwiaty o światowych temperamentach – piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, który odbędzie się podczas imprezy. To będzie zacięta rywalizacja, pełna… doskonałej zabawy i dobrego humoru!

Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić!

OCK

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. lach da coś ze swojego bloga o antychtyście i ciemnych mocach , jara go ten ocek jak by w mocaku latał

  2. Czy to nie jest przypadkiem jakieś promowanie lgtb w przedszkolach?

Send this to a friend