Informacje

OŚWIĘCIM. Zamkną ul. Chemików, trwa budowa DWR

Od poniedziałku 12 czerwca ul. Chemików na odcinku od ul. Tysiąclecia do ul. Zwycięstwa zostanie zamknięta. Poinformował o tym Marcin Sosiński z firmy Banimex, prowadzącej budowę północnej obwodnicy Oświęcimia. Jest to związane z kolejnym etapem prac na tej ulicy.

Na czas prowadzonych robót wyznaczone będą objazdy ulicami:

 • Słowackiego,
 • Tysiąclecia,
 • Unii Europejskiej,
 • drogami wewnętrznymi firmy Synthos (1, B i E).

Również tą trasą będą jeździć autobusy komunikacji miejskiej. Z obsługi wyłączone zostaną jedynie przystanki „Dwory Cichy Kącik” w ciągu ul. Chemików. W zamian dla obsługi pasażerów uruchomione zostaną przystanki zlokalizowane na przebudowanym odcinku ul. Chemików i Zwycięstwa oraz na przedłużeniu ul. Tysiąclecia (ul. wewnętrzna E).

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

 1. To znaczy, że Tysiąclecia będą jeździły TIRy?

  Weźcie jakąś mapkę do tego wrzućcie.

 2. Nie wierze własnym oczom…na serio ta droga tak wygląda?
  A kiedy remont ulicy Szustera, którą jest teraz objazd?
  Droga się pozapadała przy studzienkach… w paru miejscach ciężko osobówką jechać ;/ ale co sie dziwić jak tam Tir za Tirem…

 3. Tak patrzę jeszcze na to zdjęcie na górze artykułu i jeżeli nie jest ono zniekształcone przez obiektyw lub przez składanie z kilku to.. masakra.. czy projekt był taki krzywy czy wykonawcy „coś” nie wyszło?

 4. do obserwator: Ta budowa zwłaszcza w okolicach skrzyżowania Tysiąclecia z Chemików to jeden wielki bajzel.. Żeby było śmieszniej to na tym skrzyżowaniu nie będzie ronda bo.. nie będzie tam skrzyżowania.. żeby dojechać do Synthosu od Tysiąclecia trzeba będzie skręcić w prawo i dojechać do ronda przy Orlenie i tam zawrócić,a natomiast, żeby wyjechać z pod Synthosu na Tysiąclecia trzeba będzie pojechać w prawo na nowe rondo przy poczcie i zawrócić..

 5. Najpierw się kończy część ulicy chemików gdzie pod ośrodkiem jakoś brakuje ronda !!!!!!! , a potem kończy się następny etap , gdy pierwszy mógł funkcjonować od pół roku , a tak bajzel bez pomyślunku i tiry na słowackiego . Brawo starostwo powiatowe i ich tęgie głowy

Send this to a friend