Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. X Karnawałowy Bal Akademicki

3 lutego 2018 r. w kompleksie wypoczynkowym Molo Resort w Osieku odbył się jubileuszowy X Otwarty Karnawałowy Bal Akademicki Uczelni Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

Obok władz Uczelni w balu udział wzięli nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji, a także przyjaciele Uczelni.

Uroczystego otwarcia dokonał JM Rektor prof. zw. dr hab. Witold Stankowski, który serdecznie przywitał wszystkie przybyłe osoby, m.in. : Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta z małżonką, Prorektor ds. ogólnych i nauczania dr Katarzynę Wadoń-Kasprzak z małżonkiem, Kwestor Uczelni mgr Justynę Kuglin z małżonkiem, dyrektorów Instytutów i pracowników. JM Rektor wyraził ogromne zadowolenie, że po raz kolejny na balu nie zabrakło właścicieli przedsiębiorstw, z którymi współpracuje uczelnia, przede wszystkim nestora oświęcimskiego biznesu, kawalera medalu im. rtm. Witolda Pileckiego Tadeusza Dziędziela z małżonką, a także obecnego prezesa firmy Omag i wiceprzewodniczącego Konwentu Uczelni Łukasza Dziędziela wraz z małżonką.

Ponadto Jego Magnificencja złożył gratulacje Pani Dobrochnie Sztajerskiej, która w ubiegłym miesiącu obroniła rozprawę doktorską, tym samym uzyskując stopień naukowy doktora.

Po oficjalnym przemówieniu nadszedł czas na toast, a zaraz po nim uzdolniona studentka z kierunku Zarządzanie Klaudia Rąba zaprezentowała swoje umiejętności taneczne w przygotowanym układzie tańca jazzowego.

Następnie wszyscy goście ruszyli do zabawy w rytm wspaniałej muzyki.

PWSZ Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. W czasach kiedy zapraszano za free, to bal „zaszczycali” swoją obecnością wszyscy zaproszeni, bawili się, fotografowali się ochoczo członkowie różnych kast zawodowych i klanów rodzinnych, tańcowali do kamery, potem nawet zamieszczali relacje filmowe. Bywać wówczas na balu, to było COŚ !!! Kiedy nadeszły czasy, że „coś” z kiesy trzeba wyrzucić choćby na cel dobroczynny, to pozostali tylko prawdziwi sympatycy.

Send this to a friend