Kultura

OŚWIĘCIM. Wyrusz w spacer po Oświęcimiu… ze smartfonem

Twoi bliscy zamiast spędzać wakacyjny czas na świeżym powietrzu nieustannie wpatrują się w ekran smartfona? A może lepiej… połączyć jedno i drugie? Zapisz siebie i swoich bliskich już dziś na spacer po Oświęcimiu z aplikacją mobilną „Oszpicin”.

– Spacer, który odbędzie się 19 sierpnia o 16.30 w ramach wydarzenia Niedziela z Oszpicinem, to okazja do spędzenia czasu razem z najbliższymi, a przy okazji wyruszenia w fascynującą podróż po historii naszego miasta – zachęcają do udziału pracownicy Muzeum Żydowskiego w Oświęcimiu.

Na spacer obowiązują wcześniejsze zapisy. Warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i rejestracja tutaj: www.spacerpooswiecimiu.evenea.pl

Uwaga! Przed przyjściem na spacer prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji Oszpicin na smartfona (iPhone/Android) lub tableta
przez stronę www.app.oszpicin.pl lub samodzielnie przez App Store lub Google Play.


Warto przypomnieć, że to niejedyne atrakcje, które czekają na mieszkańców Oświęcimia 19 sierpnia podczas Niedzieli z Oszpicinem. Zachęcamy również do udziału w warsztatach dla dzieci na temat dziejów Oświęcimia oraz projekcji filmu „Dotknięcie Anioła”… pod gołym niebem na placu Skarbka, któremu będzie towarzyszyć spotkanie z reżyserem.

Więcej informacji na www.fb.com/CafeBergson

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend