Informacje

OŚWIĘCIM. Wypadek drogowy z udziałem nieletniego

W dniu 6 marca 2018 o godzinie 17.50 w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 35 – letni mieszkaniec Chełmka, kierując samochodem marki Renault Espace potrącił przejeżdżającego przez przejście dla pieszych na rowerze, 14- letniego mieszkańca Oświęcimia. Małoletni rowerzysta został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili u niego uraz barku, wstrząśnienie mózgu oraz ogólne potłuczenia.
W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Dobrze że tak szybko przyjechało pogotowie po chłopaka po 10 min od zdarzenia – 300 m od szpitala .

  2. @czytacz Sadzę, że prawda jest jak zwykle pośrodku. To, że miasto korkują zwiedzacze galerii i kupowacze papierosów to fakt. To kwestia mentalności i lenistwa. Upieram się jednak przy spostrzeżeniu, że Dąbrowskiego jest za bardzo spowolniona.

  3. Czesiu…dzisiaj 9 marca o godzinie 14.oo otwiera się nowy rozdział w komunikacji oświęcimskiej-obwodnica wschodnia !!! Żyjmy w nadziei, że ruch w centrum zmniejszy się. Moje spostrzeżenia co do korków są z goła odmienne; nic się nie polepszy jak miejscowi będą jeździli w biznesach i po byle co, na Rynek, Jagiełły, do US, ZUS-u,UM itp. Posłaliby asystentkami-załatwiać papiery, daliby im na bilet MPK, załatwiłyby a nawet robiłyby zakupy w galeriach a biznesmen posiedziałby w gabinecie popracował nad instagramem, facebookiem, twitterem. Kwitłaby konająca komunikacja miejska i korków byłoby mniej.W korkach na Dąbrowskiego nie stoją kierowcy z Wadowic, Andrychowa, Kęt,a nawet Zatoru, to nasi miejscowi ludzie, tak im wygodniej, a sami narzekają.

  4. @czytacz Lubię pisać w sposób przerysowany. Dąbrowskiego to jest ciągle ulica przelotowa w Oświęcimiu i jeśli postawią jeszcze kilka spowalniaczy dla naszego dobra utoniemy w stojących autach i smrodzie.

  5. Czesiu…nie, nic do Ciebie nie mam, źle odczytałeś, mimo posiadania wysokiego IQ. Przy tych lampach ulicznych zagalopowałeś w zakazach. Tu nie Korea Płn. Orzechy włoskie, one napędzają IQ, ja mam niskie jak stwierdziłeś, więc ja orzeszki mogę, daleko mi do Ciebie.

  6. Rowerzysta, który przejeżdża przez przejście dla pieszych, a nie ma wyznaczonej tam ścieżki rowerowej może zostać ukarany mandatem karnym. Przed przejściem dla pieszych trzeba zsiąść z roweru i go przeprowadzić

  7. Jeżeli jesteśmy już na przejściu dla pieszych, to zawinił kierowca .

  8. @Czytacz Jeśli w moim wpisie nie wyczułeś ironii, to podkręć sobie IQ.

  9. zwyczajnie młodemu rowerzyście KTOŚ powiedział,że jadąc rowerem na przejściu ma pierwszeństwo…

  10. Powinni wprowadzić zakaz poruszania się aut po ulicach, skoro światła co 50 metrów to za mało.

Send this to a friend