Informacje

OŚWIĘCIM. Wybierz kolor nowych autobusów

Już za kilka miesięcy na ulice miasta wyjadą pierwsze nowe solarisy, na które Miejski Zakład Komunikacji pozyskał niedawno 18 mln zł z pieniędzy unijnych. Do wiosny 2019 roku tabor MZK wzbogaci się o 20 niskoemisyjnych, nowoczesnych autobusów. W jakich będą kolorach, zdecydują pasażerowie w internetowym plebiscycie. Miejski przewoźnik postanowił zapytać mieszkańców o zdanie w kwestii kolorystyki i proponuje cztery projekty malowania pojazdów. Autobusy są w kolorach żółto-czerwono-szarym, różnią się jednak detalami. Inne są przody, nadkola i panel boczny dachowy. Można oddać głos tylko na jedną z czterech propozycji.

>> GŁOSUJ TUTAJ <<<

Plebiscyt potrwa do 30 listopada.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

  1. Może zamiast nowego malowania zostawilibyście się, jak sprawić, żeby ludzie zaczęli jeździć autobusami? Darmowe bilety? Buspasy na głównych ulicach, przynajmniej tam, gdzie się da, żeby autobusy jeździły szybciej od samochodów osobowych?

  2. Serio ludzie chcą mieć zamazane szyby tymi pseudo ozdobnymi naklejkami z 3. wersji ?

    A wiesz czemu w autobusie są takie duże okna? Żeby Was było dobrze widać biedaki

  3. Cała flota od ponad 20 lat jest żółta, wiec powinna być do wyboru przynajmniej jedna opcja w pełnej żółci. Wielkiego wyboru tak naprawdę nie ma w tych 4 opcjach – a barwy floty zostały zmienione.

  4. Myśle sobie – wybiorę zielony. Będzie wesoły, pogodny kolor. Wchodzę na stronę a one wszystkie takie same 😀 Tośmy sie nawybierali 😀

  5. czerwone – w końcu na autobus często się mówiło czerwony.
    Do tej pory mi zostało 😉

  6. Według mnie powinny być żółte – cała flota taka jest i jest to ładny kolor – po co znów mieszać w kolorystyce? Zamiast zajmować się pierdołami, może lepiej stworzyć profesjonalny rozkład jazdy??

Send this to a friend