Informacje

OŚWIĘCIM. Dziś wojewódzkie obchody Święta Policji 2017

Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki oraz Starosta Oświęcimski Zbigniew Starzec zapraszają na wojewódzkie uroczystości z okazji 98. rocznicy powstania Policji.

Wojewódzkie Obchody Święta Policji odbędą się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

W dniu 16 lipca 2017 r. /niedziela/ o godz. 10.00 odbędzie się msza święta w intencji małopolskiej Policji w Katedrze Królewskiej na Wawelu.

W dniu 18 lipca 2017 r. /wtorek/ o godz. 12.00 na Placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury będzie miał miejsce uroczysty apel połączony z wręczeniem odznaczeń państwowych i resortowych oraz awansów na wyższe stopnie policyjne. Podczas uroczystości wręczona zostanie nagroda w plebiscycie „Policjant Roku 2017.”

W programie również występ orkiestry reprezentacyjnej Policji, pokaz sprzętu policyjnego – uzbrojenia, wyposażenia specjalnego i pojazdów i inne atrakcje dla wszystkich mieszkańców i gości. Przedstawicieli mediów zapraszamy do loży prasowej, która zostanie wydzielona i oznaczona na Placu przed OCK.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend