Kultura

OŚWIĘCIM. Warsztaty dla dzieci w Stowarzyszeniu Kolpinga

W programie organizatorzy proponują wykonanie m.in. torby lub plecaka, kukiełki superbohatera, namalowanie obrazu czy wykonanie własnego kolażu i breloczka.

„Na warsztacie pokażemy jak w prosty, ale efektowny sposób wykonać własny gadżet i niepowtarzalne dzieło sztuki” – zaprasza na warsztaty Katarzyna Heród ze Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu – Zapraszamy też na „warsztat niespodzianka” – co się na nich wydarzy? Na pewno coś kreatywnego, ale o tym, co to będzie, dzieciaki przekonają się na samym warsztacie 🙂
„Wstęp jest bezpłatny, oczywiście zapewniamy materiały, a każde dziecko z warsztatów wyjdzie z gotowym produktem”.
Na zajęcia zapraszamy dzieci od 6 lat z terenu miasta Oświęcim.

Zapisy
Na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w Stowarzyszeniu Rodzina Kolpinga w Oświęcimiu (na Starych Stawach) można zapisać dziecko dzwoniąc pod numer telefonu 502 066 426.

Liczba miejsc ograniczona

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Zastanawiam się co to będzie za niespodzianka – co też takiego kreatywnego dzieciaki będą mogły wykonać w ramach tych warsztatów. Aż nie mogę usiedzieć z niecierpliwości.
    Hurra. Już wiem: breloczek z włóczki przedstawiające Pana Starostę, Jego figurkę z patyczków po lodach albo namalowanie podobizny Pana Starosty jako Superbohatera.
    Na pewno zgadłem.

Send this to a friend