Informacje

OŚWIĘCIM. W tym roku nie będzie Oświęcimskiego Roweru Aglomeracyjnego

W obliczu pandemii koronawirusa miasto zrezygnowało w tym roku z projektu pn. Oświęcimski Rower Aglomeracyjny.  Decyzja została podjęta przez prezydenta Oświęcimia w porozumieniu z gminą Oświęcim, która jest partnerem miasta w tym przedsięwzięciu. Inwestycja miała kosztować blisko 550 tys. zł. Oświęcimski Rower Aglomeracyjny to projekt, który miał zapewnić mieszkańcom i turystom swobodne przemieszczanie się po mieście i gminie oraz ułatwić dotarcie do ciekawych miejsc, także tych związanych z historią. Jednoślady miały być wypożyczane na specjalnie przygotowanych stacjach w siedmiu punktach miasta oraz dwóch w gminie Oświęcim. Projekt miał ruszyć w maju i zakończyć się w październiku.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

12 komentarzy

  1. Eugeniusz, sadze , ze nie jestes juz najmlodszym czlowiekiem a bredzisz jak maly kazio po duzym piwie. I nie pisze tego w obronie tego chorego psychicznie…

  2. Elektorat rudego psa I kichawy koñskiej to komuchy I ojkofoby!

  3. Z tymi „Żydkami” hotinku przesadziłeś. Ale zarazem udowodniłeś tezę, że elektorat pinokia i adriana to faszyści i antysemici. A w kościele znów usiądziesz w pierwszym rzędzie, cudownie zapominając, że Jezus z Nazaretu był „Żydkiem”. Tego rodzaju ambiwalencja jednoznacznie dowodzi zaburzeniom psychicznym. Jest też wyrazem nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka, jak i społeczeństwa w ogólności. WSTYD. I tyle.

  4. Nie bedzie re-wizyt Starostwa i Urzędu Miasta z zaprzyjaznionymi miastami i gminami. Myślę,że te zaoszczędzone pieniądze POwskie władze mogą przeznaczyć np. na Owsiaka.

  5. Brawo autorze tego „artykułu”. Zacznij wyliczać czego jeszcze nie będzie przez tę zarazę. Skonćzysz do rana? Nie sądzę.

  6. Brawo Chwierut ! Twoje decyzje skonsultowane w pierwszej kolejności z posłem Sową nabierają cybernetycznego wymiaru.PS. By Żydkom żyło się lepiej.

  7. Kononowicz masz rację, że niczego nie będzie. Dobra zmiana już się o to postara.

Send this to a friend