Informacje

OŚWIĘCIM. W tym roku nie będzie Oświęcimskiego Roweru Aglomeracyjnego

W obliczu pandemii koronawirusa miasto zrezygnowało w tym roku z projektu pn. Oświęcimski Rower Aglomeracyjny.  Decyzja została podjęta przez prezydenta Oświęcimia w porozumieniu z gminą Oświęcim, która jest partnerem miasta w tym przedsięwzięciu. Inwestycja miała kosztować blisko 550 tys. zł. Oświęcimski Rower Aglomeracyjny to projekt, który miał zapewnić mieszkańcom i turystom swobodne przemieszczanie się po mieście i gminie oraz ułatwić dotarcie do ciekawych miejsc, także tych związanych z historią. Jednoślady miały być wypożyczane na specjalnie przygotowanych stacjach w siedmiu punktach miasta oraz dwóch w gminie Oświęcim. Projekt miał ruszyć w maju i zakończyć się w październiku.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

  1. Eugeniusz, sadze , ze nie jestes juz najmlodszym czlowiekiem a bredzisz jak maly kazio po duzym piwie. I nie pisze tego w obronie tego chorego psychicznie…

  2. Elektorat rudego psa I kichawy koñskiej to komuchy I ojkofoby!

  3. Z tymi „Żydkami” hotinku przesadziłeś. Ale zarazem udowodniłeś tezę, że elektorat pinokia i adriana to faszyści i antysemici. A w kościele znów usiądziesz w pierwszym rzędzie, cudownie zapominając, że Jezus z Nazaretu był „Żydkiem”. Tego rodzaju ambiwalencja jednoznacznie dowodzi zaburzeniom psychicznym. Jest też wyrazem nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka, jak i społeczeństwa w ogólności. WSTYD. I tyle.

  4. Brawo autorze tego „artykułu”. Zacznij wyliczać czego jeszcze nie będzie przez tę zarazę. Skonćzysz do rana? Nie sądzę.

  5. Kononowicz masz rację, że niczego nie będzie. Dobra zmiana już się o to postara.

Send this to a friend