Kultura

OŚWIĘCIM. W sobotę zagrają muzycy z Białorusi i Kolumbii

W sobotę 15 czerwca na Rynku Głównym w Oświęcimiu zagrają dwa międzynarodowe zespoły muzyczne, jeden z Białorusi, drugi z Kolumbii.

O godzinie 19:00 na płycie oświęcimskiego rynku usłyszymy Orkiestrę Reprezentacyjną Ministerstwa Spraw Nadzwyczajnych z Białorusi, która zaprezentuje również musztrę paradną.

Następnie o godzinie 20:00 zaprezentuje się kolumbijski zespół muzyczny Sine Nomine.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Stefanie – z hotinem niestety nie można dyskutować, konie jego umysłu galopują po takich ścieżkach psychodelirii jakich normalny człowiek pojąć nie jest w stanie.
  To nie jest złośliwość.
  To jest diagnoza.

 2. Stefan.Na twoje leczenie jest już stosunkowo za pózno,ale ci coś POradzę -Weż coś na wstrzymanie,bo tu jest Oswięcim,a nie twoja ukochana Moskwa! PS.A oglądaj tylko i wyłącznie nadal TVN,a będziesz WIELKIM.

 3. To tak na granicy przyzwoitości, albo – jak pisze Stefan – już poza nią. Na pewno nie byłbym za gdyby na rynku koncertował zespół Ludowo- Rewolucyjnej Armii Korei Północnej.

 4. Takie wycinki z całości zmieniają całkowicie kontekst wypowiedzi,i a by być precyzyjnym,jest to szeroko stosowana socjotechnika w obecnych mediach publicznych pracujacych pod kuratelą partii rządzącej. Tu nie jest państwowa telewizja tylko internet, do bulu demokratyczny , i na powyższym przykładzie jasno widać merytoryczną słabość takich pożałowania godnych praktyk.

 5. Ad voce cyt. ,, uległości ich prezydenta, analogie pomiędzy tymi typami nasuwają się same”. W Oświęcimiu też mamy Prezydenta.…

 6. ??? A gdzie znalazłeś tę sugestię? Zawsze lepiej się słuchać na wzajem niż ignorować .

 7. Czyżbyś sugerował,że prezydent Oświęcimia do nich się też zaliczał?

 8. Coś nowego? Chyba żartujesz! W naszym kraju to już było, a teraz wraca, tylko lekko przypudrowane ! Białoruś w europie,a Kolumbia w Ameryce poł. to skanseny „zamordystycznego” komunizmu . Łukaszenka ,Kaczyński czy choćby ten przywódca z kolumbijskiej FARC zmuszający do uległości ich prezydenta, analogie pomiędzy tymi typami nasuwają się same…

 9. Wreszcie coś nowego w tym naszym Oświecimiu,bo dotychczas było tylko cykliczne powielanie kalendarium wydarzeń.

Send this to a friend