Kultura

OŚWIĘCIM. W sobotę zagrają muzycy z Białorusi i Kolumbii

W sobotę 15 czerwca na Rynku Głównym w Oświęcimiu zagrają dwa międzynarodowe zespoły muzyczne, jeden z Białorusi, drugi z Kolumbii.

O godzinie 19:00 na płycie oświęcimskiego rynku usłyszymy Orkiestrę Reprezentacyjną Ministerstwa Spraw Nadzwyczajnych z Białorusi, która zaprezentuje również musztrę paradną.

Następnie o godzinie 20:00 zaprezentuje się kolumbijski zespół muzyczny Sine Nomine.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Stefanie – z hotinem niestety nie można dyskutować, konie jego umysłu galopują po takich ścieżkach psychodelirii jakich normalny człowiek pojąć nie jest w stanie.
    To nie jest złośliwość.
    To jest diagnoza.

  2. To tak na granicy przyzwoitości, albo – jak pisze Stefan – już poza nią. Na pewno nie byłbym za gdyby na rynku koncertował zespół Ludowo- Rewolucyjnej Armii Korei Północnej.

  3. Takie wycinki z całości zmieniają całkowicie kontekst wypowiedzi,i a by być precyzyjnym,jest to szeroko stosowana socjotechnika w obecnych mediach publicznych pracujacych pod kuratelą partii rządzącej. Tu nie jest państwowa telewizja tylko internet, do bulu demokratyczny , i na powyższym przykładzie jasno widać merytoryczną słabość takich pożałowania godnych praktyk.

  4. ??? A gdzie znalazłeś tę sugestię? Zawsze lepiej się słuchać na wzajem niż ignorować .

  5. Coś nowego? Chyba żartujesz! W naszym kraju to już było, a teraz wraca, tylko lekko przypudrowane ! Białoruś w europie,a Kolumbia w Ameryce poł. to skanseny „zamordystycznego” komunizmu . Łukaszenka ,Kaczyński czy choćby ten przywódca z kolumbijskiej FARC zmuszający do uległości ich prezydenta, analogie pomiędzy tymi typami nasuwają się same…

Send this to a friend