Informacje

OŚWIĘCIM. W sobotę otwarcie krytej pływalni

Jak informuje Urząd Miasta Oświęcim, w sobotę 23 września nastąpi oficjalne otwarcie krytej pływalni dla amatorów pływania. Basen będzie czynny w godzinach od 8 do 22.

Obok 50-metrowego basenu będzie można korzystać z części rekreacyjnej, gdzie jest nowa 25-metrowa niecka, zjeżdżalnie, jacuzzi oraz brodzik dla najmłodszych. Strefa saun oferuje saunę parową, suchą i na podczerwień. W strefie fitness jest sala do squasha, siłownia i do zajęć ruchowych. Ceny usług są zależne od wybranej strefy (cennik poniżej). Dla osób posiadających Oświęcimską Kartkę Mieszkańca jest 25 – proc. zniżki.

Atrakcyjna oferta, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-15.00, przewidziana jest również dla seniorów posiadających Oświęcimską Kartę Seniora.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Nerwus jest tylko jedno ale. Ale w brzeszcach jacuzzi w Brzeszcach jest nieczynne bo się chyba zepsuło i jakoś niespieszno im do naprawy.

  2. No wlasnie zgadzam sie z tym pytaniem co bedzie jesli sie przekroczy te 70 min?? a drugie pytanie jelsi chcialbym obok basenu skorzystac tylko z jacuzzi to co juz musze zaplacic 12 zeta?? to wole dalej do brzeszcz jezdzic i mam to wszystko za 9 zl

  3. Ja mam tylko takie jedno pytanie. Co się stanie, jeśli przekroczy się te magiczne 70 min? Zwykle jest jakieś naliczanie (minutowe np.). O tym nikt nie raczył poinformować. Czy zwyczajnie nie pomyślano o tym?

Send this to a friend