Kultura

OŚWIĘCIM. Spotkanie z Andrzejem Sewerynem

Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu serdecznie zaprasza na spotkanie z Andrzejem Sewerynem, które odbędzie się 7 czerwca 2019 w ramach cyklu „Dom według wartości. Uniwersalne zasady kształtujące współczesność”.

Program:

16.00 – Powitanie
16.10 – Odsłonięcie muralu Łukasza Majerowskiego (ogród MDSM)
16.15 – „Street art w służbie wartości” – rozmowa z Łukaszem Majerowskim, moderacja: Leszek Szuster (ogród MDSM)
17.00 – „Po pierwsze szacunek…” – rozmowa z Andrzejem Sewerynem, moderacja: Leszek Szuster (sala Forum MDSM)
18.00 – Dyskusja z udziałem publiczności

„Dom według wartości” to projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji im. Konrada Adenauera, będący kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM. Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmów zapraszamy przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu. Gościem poprzedniego spotkania, we wrześniu 2018 r., był Jurek Owsiak.

Wstęp na spotkanie jest wolny, serdecznie zapraszamy.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Dlaczego redakcja nie usuwa tych bluzgów? Czy zależy wam tylko na klikalności? Myślę zresztą, że rezultat będzie przeciwny, tzn. większość czytelników odwróci się od was, traktując portal jak rynsztok. Ileż można czytać wyzwiska i przekleństwa? Na początku dla niektórych to może być atrakcja, ale potem się ludziom zwyczajnie znudzi.

  2. Szanujcie czas Oświęcimian. Kapiecie tymi celebrytami jak byśmy mieli nie wiadomo ile czasu. Zaproście od razu cały zarząd KODu i głównych ideologów GW. Co się będziecie rozdrabniać ?

Send this to a friend