Informacje

OŚWIĘCIM. W łóżku czekał na niego pyton tygrysi

Mieszkaniec jednego z oświęcimskich osiedli kładł się spać do swojego łóżka, a w pościeli czekała na niego samica pytona tygrysiego.

Jak podaje jedna z polskich rozgłośni radiowych, do incydentu doszło w sobotni wieczór 7 września. Pyton tygrysi już tydzień temu uciekł swojemu właścicielowi najprawdopodobniej przez otwarte okno, a następnie przez parapet dostał się do mieszkania obok. Wąż został pojmany przez specjaliste od węży, następnie trafił do domu tymczasowego, a w szczęśliwym finale do swojego właściciela.

zdjęcie poglądowe
Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. @@Mąż
  Żona miała ubaw, gdy pokazałem jej Twój komentarz. Chyba się myliłem z tym PYTONEM 😀

 2. @@Mąż
  Żona miała ubaw, gdy pokazałem jej Twój komentarz. Chyba się myliłem z tym PYTONEM 😀

 3. Powinien być obowiązek wyprowadzania pytonów na smyczy. Tak na poważnie: ciekawe czy właściciel gada zostanie ukarany, z tego zdjęcia trudno się połapać czy pytonica ma pół metra, metr czy trzy i czy może stanowić zagrożenie np dla niemowlęcia w łóżeczku.

 4. W blokach powinno być zakazane trzymanie zwierząt, oprócz kotów. Również zakaz wyprowadzania psów poza teren wlasnej działki.

 5. To wszystko przez ten mikroskop zamontowany przy łóżku. Zapewne pomyliła z zaskrońcem.

 6. Skoro uciekł tydzień temu, to gdzie się ukrywał przez 7 dni, może w szafie?

  Ciekawe ile jeszcze takich węży jest pochowanych po różnych zakamarkach w obcych mieszkaniach. Oglądasz Jarka Kaczyńskiego w Wiadomościach, a tu spod telewizora wychodzi takich gad… Czysta poezja 🙂

 7. Nie chwaląc się, moja żona też co wieczór wchodząc do łóżka napotyka pytona 😉

Send this to a friend