Informacje

OŚWIĘCIM. Utrudnienia w ruchu w związku z TLFO

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczynającą się kolejna edycją Tauron Life Festival Oświęcim 2018, przypominamy o utrudnieniach w ruchu drogowym jakie wiążą się z wydarzeniem.

 

Utrudnienia w ruchu TLFO – ul. Legionów

Zgodnie z planem zmiany organizacji ruchu, w dniach 15 czerwca (piątek) od godziny 8:00 do dnia 17 czerwca (niedziela) do godziny 6:00całkowicie nieprzejezdna będzie ul. Legionów na odcinku.

Od ronda Solidarności do rodna im. Kazimierza Płonki.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

 

BIEG ULICZNY! Sobotnie utrudnienia w ruchu

 Szanowni Państwo. W sobotę 16 czerwca 2018 roku na terenie Osiedla Zasole odbędzie się 6 edycja Biegu Ulicznego w ramach Tauron Life Festival Oświęcim 2018.

W związku z biegiem należy spodziewać się utrudnień w ruchu pojazdów na trasie Biegu w godzinach od 8:00 do 13:00

Trasa Biegu Ulicznego prowadzi ulicami: Garbarską, Krętą, Szarych Szeregów, Obozową, Więźniów Oświęcimia, Bartoszewskiego (teren Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau) oraz ul. Leszczyńskiej

Prosimy, aby w tych godzinachnie pozostawiać samochodów na trasie Biegu Ulicznego. Pojazdy, które będą stanowiły zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników biegu zostaną odholowane na koszt właściciela pojazdu. 

Trasa Biegu Ulicznego będzie zabezpieczona przez służbę ochrony, Policję oraz Ochotniczą Straż Pożarną.

Fundacja Peace Festival oraz Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu jako organizatorzy Biegu dołożą wszelkich starań, aby utrudnienia w ruchu były jak najmniej uciążliwe.

Dodatkowo dla mieszkańców Osiedla Pileckiego, już w piątek po południu oraz w sobotę od godzin porannych Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau udostępni parking po byłej bazie PKSiS Oświęcim.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend