Informacje

OŚWIĘCIM. Utrudnienia drogowe we Wszystkich Świętych 2018

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu przy oświęcimskich nekropoliach. W rejonie cmentarza parafialnego będzie zakaz skrętu w lewo z ulicy Dąbrowskiego w ul. Piłsudskiego oraz skrętu w lewo i w prawo z ulicy Dąbrowskiego w ul. Chopina, do której dojazd poprowadzony będzie objazdem określonym na tablicach informacyjnych. Dodatkowo na wyjeździe z drogi przy cmentarzu parafialnym na ulicę Dąbrowskiego nakazany będzie skręt w prawo.

Z kolei w rejonie cmentarza komunalnego zmiany uwzględniać będą czasową organizację ruchu, wprowadzoną w związku z trwającą przebudową odcinka ulicy Wysokie Brzegi. Zmiana zakłada ruch jednokierunkowy po drogach wokół cmentarza. Będą dwa wjazdy w kierunku nekropolii – jeden z ulicy Żeromskiego pierwszym odcinkiem ulicy Norwida oraz drugi z Dąbrowskiego drugim odcinkiem ulicy Norwida, a następnie wspólny ruch w jednym kierunku ulicą Norwida do ulicy Wiklinowej. Ulicą Wiklinową, drogą bez nazwy do ul. Wysokie Brzegi oraz ulicą Wysokie Brzegi w prawo ruch jednokierunkowy poprowadzony zostanie do drogi wojewódzkiej 933.

Wjazd w ulicę Dąbrowskiego w drogę wewnętrzną bez nazwy łączącą się z ul. Norwida zostanie czasowo zamknięty. Zmiany przy obu nekropoliach obowiązywać będą od 31 października do 3 listopada. Plac targowy 1 listopada będzie wykorzystywany jako parking.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Wybory nowego starosty odbędą się na sesji powiatowej 20 listopada. Wydarzenia sprzed kilku dni są politycznym tańcem chocholim.

  2. Ciekawe kto został starostą w Oświęcimiu. Skąd by się tutaj dowiedzieć szczegółów? Na pewno tu, na tym portalu

  3. Mówili dziś w spożywczaku, że Beata znów rozwaliła limuzynę na podjeździe do Oświęcimia. Skąd by się tutaj dosiedzieć szczegółów? Na pewno tu, na tym portalu.

Send this to a friend