Informacje

OŚWIĘCIM. Utrudnienia drogowe we Wszystkich Świętych 2018

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu przy oświęcimskich nekropoliach. W rejonie cmentarza parafialnego będzie zakaz skrętu w lewo z ulicy Dąbrowskiego w ul. Piłsudskiego oraz skrętu w lewo i w prawo z ulicy Dąbrowskiego w ul. Chopina, do której dojazd poprowadzony będzie objazdem określonym na tablicach informacyjnych. Dodatkowo na wyjeździe z drogi przy cmentarzu parafialnym na ulicę Dąbrowskiego nakazany będzie skręt w prawo.

Z kolei w rejonie cmentarza komunalnego zmiany uwzględniać będą czasową organizację ruchu, wprowadzoną w związku z trwającą przebudową odcinka ulicy Wysokie Brzegi. Zmiana zakłada ruch jednokierunkowy po drogach wokół cmentarza. Będą dwa wjazdy w kierunku nekropolii – jeden z ulicy Żeromskiego pierwszym odcinkiem ulicy Norwida oraz drugi z Dąbrowskiego drugim odcinkiem ulicy Norwida, a następnie wspólny ruch w jednym kierunku ulicą Norwida do ulicy Wiklinowej. Ulicą Wiklinową, drogą bez nazwy do ul. Wysokie Brzegi oraz ulicą Wysokie Brzegi w prawo ruch jednokierunkowy poprowadzony zostanie do drogi wojewódzkiej 933.

Wjazd w ulicę Dąbrowskiego w drogę wewnętrzną bez nazwy łączącą się z ul. Norwida zostanie czasowo zamknięty. Zmiany przy obu nekropoliach obowiązywać będą od 31 października do 3 listopada. Plac targowy 1 listopada będzie wykorzystywany jako parking.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Wybory nowego starosty odbędą się na sesji powiatowej 20 listopada. Wydarzenia sprzed kilku dni są politycznym tańcem chocholim.

  2. Ciekawe kto został starostą w Oświęcimiu. Skąd by się tutaj dowiedzieć szczegółów? Na pewno tu, na tym portalu

  3. Mówili dziś w spożywczaku, że Beata znów rozwaliła limuzynę na podjeździe do Oświęcimia. Skąd by się tutaj dosiedzieć szczegółów? Na pewno tu, na tym portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend