Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. Urodzinowy autobus podczas Święta Miasta

Święto Miasta Oświęcim już w ten weekend. W sobotę i niedzielę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu odbędą się koncerty. Na scenie wystąpi m.in. Ewa Farna, Dawid Kwiatkowski czy też Andrzej Piaseczny.

Okazję do świętowania ma także Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu, który w tym roku obchodzi swoje 60-lecie. W związku z tym, przez najbliższe dwa dni zostanie uruchomiona specjalna „urodzinowa” linia autobusowa. Autobus linii „Święto Miasta Oświęcim” będzie kursował na trasie Stare Stawy – Osiedle Chemików – Miasto – Dworzec PKP – Zasole I – Muzeum – Miasto – Stare Stawy.

To nie będzie jednak tradycyjny autobus. W środku będzie muzyka na żywo, którą zapewni duet Sonia Nowak i Oskar Dębski. O pasażerów zadbają piękne hostessy,  które rozdadzą gadżety związane z 60-leciem komunikacji miejskiej w Oświęcimiu. Podróżujący nie będą płacili za
przejazd, a autobus dowiezie ich wprost pod sam stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Oświęcim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Oświęcimskie Centrum Kultury.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. A czy w autobusie będzie miejsce na tańce i czy te hostessy będą tak piękne, w jak jest napisane w artykule?Ja w to wszystko wątpie.

  2. MZK daje urodzinowe autobusy i ociepla wizerunek? A może Pani Prezes spojrzałaby na udostępniony dwa dni temu na oficjalnej stronie MZK w wersji PDF rozkład jazdy? Może trzeba zacząć od tego, żeby tam błędów nie było? Bo są, ale to standard w tej firmie. Myślałem, że coś się zmieni, myliłem się….

Send this to a friend