Informacje

OŚWIĘCIM. Uniwersytet Dziecięcy zakończył rok akademicki 2016/17

17 czerwca 2017 roku (sobota) w Oświęcimskim Centrum Kultury został zakończony rok akademicki 2016/2017 Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Zajęcia odbywały się – w roku akademickim 2016/2017 – raz w miesiącu w soboty – w dwóch grupach wiekowych 6-9 lat i 10-12 lat – naprzemiennie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego i Oświęcimskim Centrum Kultury.

W uroczystości uczestniczyli: Zastępca Prezydenta Miasta Oświęcim Maria Pędrak, Prorektor ds. ogólnych i nauczania PWSZ im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak, dr Jacek Puchała – wykładowca uczelni, dr Radosław Folga – wykładowca uczelni oraz młodzi studenci i ich rodzice.

Studenci otrzymali dyplomy ukończenia roku, natomiast studenci, którzy uczestniczyli w zajęciach przez trzy lata dyplomy absolwentów i studenckie birety. Po oficjalnym zakończeniu roku akademickiego odbył się wykład Pawła Jaskólskiego pt. „Niech zabrzmi muzyka”.

Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2017/2018 jest zaplanowana na 14 października, natomiast wykładowcą będzie Pan Korek, który przedstawi wykład nt. „Przebojowa Lista Wynalazków”.

ock.org.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend