Informacje

OŚWIĘCIM. Uniwersytet Dziecięcy zakończył rok akademicki 2016/17

17 czerwca 2017 roku (sobota) w Oświęcimskim Centrum Kultury został zakończony rok akademicki 2016/2017 Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Zajęcia odbywały się – w roku akademickim 2016/2017 – raz w miesiącu w soboty – w dwóch grupach wiekowych 6-9 lat i 10-12 lat – naprzemiennie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego i Oświęcimskim Centrum Kultury.

W uroczystości uczestniczyli: Zastępca Prezydenta Miasta Oświęcim Maria Pędrak, Prorektor ds. ogólnych i nauczania PWSZ im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak, dr Jacek Puchała – wykładowca uczelni, dr Radosław Folga – wykładowca uczelni oraz młodzi studenci i ich rodzice.

Studenci otrzymali dyplomy ukończenia roku, natomiast studenci, którzy uczestniczyli w zajęciach przez trzy lata dyplomy absolwentów i studenckie birety. Po oficjalnym zakończeniu roku akademickiego odbył się wykład Pawła Jaskólskiego pt. „Niech zabrzmi muzyka”.

Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2017/2018 jest zaplanowana na 14 października, natomiast wykładowcą będzie Pan Korek, który przedstawi wykład nt. „Przebojowa Lista Wynalazków”.

ock.org.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend