Informacje

OŚWIĘCIM. Ulica Orzeszkowej zamknięta – remont

Przy ulicy Elizy Orzeszkowej prowadzone są roboty budowlane. Inwestycja obejmuje nową nawierzchnię ulicy, przebudowę chodników, systemu kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Przygotowane zostaną miejsca postojowe. Ulica będzie miała nowe oświetlenie. Całość prac, które zakończą się jesienią kosztuje blisko 1 mln zł. Inwestycja ma dofinansowanie z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego. Od 28 czerwca firma budowlana wprowadzi tymczasową organizację ruchu na ulicy na czas przebudowy.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Przecież mówię, lewaku. Czytać ze zrozumieniem nie POtrafisz?

  2. Albo nic nie rozumiesz, albo się podszywasz i jesteś zdrajcą Narodu Polskiego. Wiadomo przecież, że na rowerach jeżdżą wyłącznie popaprańcy i postkomuniści. W gminach w których rządzą Prawdziwi Polacy nie ma w ogóle ścieżek rowerowych – ponieważ nie ma rowerzystów. Czy to tak trudno ogarnąć? Natomiast w Oświęcimiu dróg dla rowerów jest już 46 i ciągle przybywa, co jest wymownym dowodem na to, że władzę ma tu niestety zdradzieckie lewactwo.

  3. Jak ty wyborca PiS nabijasz się z 500+ ? Na komunistę to ty mi wyglądasz ,ścieżki rowerowe maja być wszędzie .

  4. No tak, ty jak typowy lewak – jeździłbyś tylko rowerkiem, a nie jak Prawdziwy Polak Patriota dwudziestoletnią beemwicą.za pińćset plus. Nie rozumiesz, że na bocznych ulicach, gdzie ruch jest minimalny, nie są potrzebne ścieżki dla rowerów? I że nie ma na świecie kraju (nawet w twoich lewackich Niemczech) w którym każda mała uliczka ma oddzielne takie ścieżki? Pedałuj, pedałuj więcej, to może wreszcie wytrzepie ci mózg i do ciebie dotrze. .

  5. Niech Chwierut nie zapomni o rowerzystach ,a czy to złe ze remontują ulice tego PeOwski trolu tnie pojmiesz

  6. Genialne ! Jeszcze z 10 lat OSPRu i będziemy mieli wyremontowane wszystkie ulice. A potem od początku.

Send this to a friend