Informacje

OŚWIĘCIM. Ulica Jagiełły, kolejny etap prac

Drogowcy, którzy od kilku miesięcy pracują przy przebudowie ulicy Jagiełły przeniesli się na odcinek od skrzyżowania z ul. św. Jana Bosko do ul. Zaborskiej. Ta część ulicy została wyłączona z ruchu, z wyjątkiem dojazdu do znajdujących się tu kamienic. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Przejazd do ul. Piastowskiej i Małego Rynku będzie ulicą Klasztorną. W trakcie robót wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, chodników, zjazdów, przebudowana będzie kanalizacja sanitarna i deszczowa. Wcześniej podobny zakres wraz umocnieniem muru oporowego, robotami kanalizacyjnymi i budową nowego oświetlenia został wykonany na odcinku ulicy od skrzyżowania z ul. Zaborską do ul. Przecznej.

UM Oświęcim

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. @cichy don – najpierw pomyśl potem napisz. Na odcinku już wyremontowanym nie ma jeszcze asfaltu bo warunki atmosferyczne nie pozwalają. Ale malkontenctwo jest w modzie, gdyby dali asfalt też by było źle. Bardzo fajnie, że robią tę inwestycję.

  2. Jak na mój gust ulica ta wygląda po remoncie tak samo jak przed remontem.

  3. jedną drogę rozbabrali i nie skończyli, teraz drugą „naprawiają” . Czy ktoś ze strony zleceniodawcy tego partactwa dogląda i kontroluje?

Send this to a friend