Informacje

OŚWIĘCIM. #TrashChallenge z Cafe Bergson

#TrashChallenge zawładnął już całym światem. O co chodzi? Ludzie w różnych zakątkach planety na dobry początek wiosny biorą sprawy w swoje ręce i wspólnie sprzątają zaśmiecone miejsca w swoim sąsiedztwie. Następnie należy rzucić wyzwanie innym – Cafe Bergson robi to już teraz i nominuje wszystkich oświęcimian do wspólnego sprzątania Bulwarów nad Sołą!

Wielkie sprzątanie rozpocznie się we wtorek, 2 kwietnia, w samo południe przy kładce dla pieszych prowadzącej na Błonie (od strony Starego Miasta). Po wspólnym wysiłku na rzecz naszego miasta i całej planety ekipa Bergsona zaprasza wszystkich uczestników akcji na darmową kawę i ciasto do swojej wyjątkowej (i ekologicznej) klubokawiarni!

https://www.facebook.com/events/314395305867497/

Musisz tam być!
Cafe Bergson

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Jedne dzieci patrzą na rodziców jak ci zostawiają po sobie śmietnik ,inne patrzą na swoich rodziców jak ci sprzątają po sobie .

  2. A może zamiast cyklicznych akcji z angażowaniem nawet małych dzieci do sprzątania brudów, czasami trochę poświęcenia ze strony straży miejskiej. Wychwycić co jakiś czas paru śmiecących (są takie stałe miejsca) i zmusić pod eskortą do zbierania śmieci po krzakach. Może byłoby to skuteczniejsze?

  3. @germania, nikt się niczyn nie obnosi, co za absurd; też sam zbieram śmieci a takie akcje służą temu aby więcej osób do tego zachęcić, należ tylko bić brawo a nie czepiać się, śmieci dla wszystkich wystarczy!

  4. @germania, nikt się niczyn nie obnosi, co za absurd; też sam zbieram śmieci a takie akcje służą temu aby więcej osób do tego zachęcić, należ tylko bić brawo a nie czepiać się, śmieci dla wszystkich wystarczy!

  5. Sama sprzątam podczas spaceròw I nie muszę się z tym odnosić…

Send this to a friend