Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. TLFO – Znane kolejne gwiazdy

Alvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas na TLFO!

Kochany przez polską publiczność Alvaro Soler, nasza rodzima gwiazda pop z soulowym zacięciem – Blue Cafe, oraz Vera Jonas Experiment, węgierska grupa, która podbija europejską scenę alternatywną – to oni wystąpią 15 czerwca na Tauron Life Festival Oświęcim. Obok nich na scenie tego dnia pojawi się także artysta wyłoniony w konkursie Life on Stage, zaś punktem kulminacyjnym wieczoru będzie koncert Carlosa Santany!

Tauron Life Festival Oświęcim zawsze serwuje publiczności niezwykłą mieszankę kultur, języków i dźwięków, ale w tym roku zapowiada się wyjątkowo energetyzujące show!

Oprócz wielu gwiazd, na scenie Tauron Life Festival Oświęcim co roku pojawiają się także talenty wyłonione  w ramach konkursu Life On Stage – właśnie wystartowała jego kolejna edycja! Zespoły i soliści, którzy chcieliby dostać szansę wystąpienia przed wielotysięczną publicznością 15 czerwca 2018 roku, mogą zgłaszać się do konkursu za pośrednictwem strony lifeonstage.onet.pl . Termin przesyłania zgłoszeń upływa 18 marca.

IX edycja Tauron Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 roku.

TLFO

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Co za bezguście muzyczne. Panie Maciborek słyszał pan o tym co się dzieje teraz w muzyce. Wiesz gościu, że Greta Von Fleet pędzi z większą siłą niż kiedyś Nirvana? Zaproś Animalsów, Demono i dalej wciskaj kity o promocji

  2. Dobrze,że Life Festival Oświęcim po raz ostatni odbędzie się na stadionie.

  3. Boze juz nie mieli kogo zaprosic tylko tego alvaro sie podniecacie nim jakby niewiadomo jakie to hity mial a raptem chyba 1 piosenka zaistnial i to na tyle

Send this to a friend