Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. TLFO – Znane kolejne gwiazdy

Alvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas na TLFO!

Kochany przez polską publiczność Alvaro Soler, nasza rodzima gwiazda pop z soulowym zacięciem – Blue Cafe, oraz Vera Jonas Experiment, węgierska grupa, która podbija europejską scenę alternatywną – to oni wystąpią 15 czerwca na Tauron Life Festival Oświęcim. Obok nich na scenie tego dnia pojawi się także artysta wyłoniony w konkursie Life on Stage, zaś punktem kulminacyjnym wieczoru będzie koncert Carlosa Santany!

Tauron Life Festival Oświęcim zawsze serwuje publiczności niezwykłą mieszankę kultur, języków i dźwięków, ale w tym roku zapowiada się wyjątkowo energetyzujące show!

Oprócz wielu gwiazd, na scenie Tauron Life Festival Oświęcim co roku pojawiają się także talenty wyłonione  w ramach konkursu Life On Stage – właśnie wystartowała jego kolejna edycja! Zespoły i soliści, którzy chcieliby dostać szansę wystąpienia przed wielotysięczną publicznością 15 czerwca 2018 roku, mogą zgłaszać się do konkursu za pośrednictwem strony lifeonstage.onet.pl . Termin przesyłania zgłoszeń upływa 18 marca.

IX edycja Tauron Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 roku.

TLFO

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Co za bezguście muzyczne. Panie Maciborek słyszał pan o tym co się dzieje teraz w muzyce. Wiesz gościu, że Greta Von Fleet pędzi z większą siłą niż kiedyś Nirvana? Zaproś Animalsów, Demono i dalej wciskaj kity o promocji

  2. Boze juz nie mieli kogo zaprosic tylko tego alvaro sie podniecacie nim jakby niewiadomo jakie to hity mial a raptem chyba 1 piosenka zaistnial i to na tyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend