Kultura

OŚWIĘCIM. The Stranglers i Totemo na TLFO

 

Koncertu The Stranglers z niecierpliwością oczekują fani zespołu, ale i osoby związane z branżą muzyczną. Nic dziwnego – ta kapela miała ogromny wpływ na rozwój muzyki rockowej.

Ich muzyka to mieszanka dynamicznych dźwięków z popem na bardzo dobrym poziomie. Jak na wywodzących się z punk rocka wykonawców, to przebojami mogliby obdarować wielu innych wykonawców.” – Tomasz Dereszyński, „Polska The Times”.

Z historią, która nadawałaby się na świetny scenariusz filmowy, z kompozycjami, które weszły do rockowego kanonu, The Stranglers to więcej niż kolejny zespół, to instytucja” – Łukasz Kamiński, „Co Jest Grane 24”

Wyjątkową muzykę gra także Totemo, izraelska artystka wykonująca muzykę elektroniczną oraz indie. W jej twórczości znajdziemy wciągające, futurystyczne melodie, którym towarzyszą niebanalne teksty – dotyczy to zwłaszcza piosenek z płyty “Desire Path”, które artystka napisała w okresie walki z chorobą nowotworową.

Oprócz The Stranglers i Totemo, 16 czerwca wystąpi także L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel oraz zespół Europe. Pamiętajcie, że tylko do 29 kwietnia możecie kupić bilety w niższej cenie!

TLFO

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend