Informacje

OŚWIĘCIM. Szósty dzień strajku nauczycieli

Dzisiaj  rozpoczęły się egzaminy klas VIII. Nie odnotowano żadnych nieprawidłowości. W Oświęcimiu w ośmiu szkołach blisko 350 ośmioklasistów zdaje dzisiaj egzamin z języka polskiego. We wtorek czeka ich sprawdzian z matematyki, a w środę z języka obcego. Egzamin ósmoklasisty jest przeprowadzany po raz pierwszy po reformie oświaty.

W przedszkolach wzrasta liczba dzieci. Rano w sześciu miejskich placówkach było 163 maluchów. Dyrektorzy mają coraz większy problem z zapewnieniem opieki w przedszkolu.

Rodziców prosimy o zrozumienie i współpracę przy zapewnieniu opieki dla dzieci. Informacji udziela Zarząd Szkół i Przedszkoli Miejskich 33 8423963.

UM Oświęcim
foto: youtube

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Broniarza nie był w PZPR, ale sympatyzował z tą organizacją, a potem z SLD i teraz z PO.

  2. Broniarza nie był w PZPR, ale sympatyzował z tą organizacją, a potem z SLD i teraz z PO.

  3. Durniu,dzieci ukraińskie już się uczą w naszym powiecie,i wiesz co durniu? W niczym się nie różnią od naszych.Durniu.

  4. ciekawe co będzie jak im przyjdzie uczyć dzieci ukraińskie , a tam trzeba być bardzoo roztropnym

  5. Gdyby Broniarz był w PZPR, to już dawno pierwszosortowe media rozerwałyby go na strzępy. Po prostu bezczelnie kłamiesz, jak to zwykle pisiory..

  6. 8 podstawówek i tylko 350 dzieci? to z 4 podstawówki do likwidacji……a uczniów coraz mniej..

  7. Szósty dzień puczu postkomunisty Broniarza
    i zwolenników PO w szkolnictwie.

  8. Panie Januszu, jak tam strajk ? Lipa chyba trochę, nie ? Ale w sumie skoro Pan taki „dobry gospodarz” to może miasto dorzuci się do pensji nauczycielskich ?

Send this to a friend