Informacje

OŚWIĘCIM. Stwarza zagrożenie i uprzykrza sąsiadom życie

Mieszkańcy są bezsilni i prawo też. Pewien emeryt pali śmieci przed swoim garażem – stwarza zagrożenie i uprzykrza sąsiadom życie, ale policja nic nie może zrobić. Czy tak powinno funkcjonować państwo prawa?

Poprzedni artykułNastępny artykuł

28 komentarzy

 1. Masz jakieś stare meble lub inne śmieci? Przynieś pod garaże przy ul. Dąbrowskiego 125, spalimy je w centrum miasta!

 2. Sąsiad z góry znowu zalał mi mieszkanie. I co na to prezydent? Dalej będzie stał z założonymi rękami?

 3. Zapłacę 100 zł za zdjęcie tego człowieka srającego pod tymi garażami. Zrobimy później banery, które zawieszone zostaną w okolicach Rynku Głównego i Urzędu Miasta. Zobaczy czy wtedy prezydent tez będzie przyglądał się z założonymi rękami?

 4. To jest sprawa dla policji, jest na to paragraf, a że ta nic z tym nie robi to zwykłe niedbalstwo. Szanowni Państwo,pamiętajmy o tym przy okazji następnych rozdań nagród za coś tam…

 5. Gdyby ceny były milicjant srał pod how pom prezydenta zaraz byłaby Afera na całe miasto i wszystkie miejskie służby, a tak jest gówno !

 6. Nie da się bo państwo Tuska nic nie zrobiło w kwestii zmian w prawie bo czuli pismo nosem ,by dalej byli nietykalni ,nie wolno było ruszać esbekow ,teraz pazurami bronią konstytucji tej z czasów kwacha.

 7. @policjant
  Nie da się? Bo co? Bo nie wiesz, że to możliwe? Taki z ciebie policjant jak ze mnie fizyk molekularny 🙂 🙂 🙂

 8. Nieudolność kierowanej przez pis policji i ziobrowej prokuratury jak na dłoni.

 9. oj Tomku Ty nawet nie wiesz, że to nie będą wybory samorządowe i nikt z kandydujących do Sejmu i Senatu nie zajmie się tym bajzlem a jak przypadkiem Ci obieca, to znaczy że kłamie albo łże jak…aby tylko dostać Twój głos. Nie bądź naiwny, jednak idź na wybory.

 10. @Dawno, dawno temu
  masz racje, ktoś pisał, ale napisać to jedno a mieć chęć, by problem rozwiązać to drugie. Najwyraźniej nikomu na tym nie zależy, albo ktoś uznał, że się nie da. A wystarczy zapytać woojka google, by znalazło się rozwiązanie, które można zastosować.

 11. Załatwić to jak za komuny kaftan i do psychiatryka ,a ŻUK po prostu posprzatac i po temacie

 12. Ten człowiek załatwia się obok pierwszego garażu, wystarczy podejść i zobaczyć a są ludzie którzy to widzieli. MOPS nie musi pomagać bo on ma 2700 zł emerytury. Mieszkanie doprowadził do takiego stanu jak przed garażem, a na prośbę żeby posprzatał sąsiadkę z garażu uderzył (była policja) a innych straszył że kosą zarąbie bo to jego prywatny teren. Oświęcim jest miastem pokoju, ale też miastem bezprawia. To się już ciągnie prawie rok. Za miesiąc wybory, głosować będę na tego kto zrobi z tym porządek.

 13. Ciekawe gdzie jest MOPS i inne instytucje włącznie z psychiatrą? Ten człowiek mieszka w garażu, obiady gotuje na ognisku, a załatwia swoje potrzeby fizjologiczne bóg jeden wie gdzie? jak zwykle prezydent Oświęcimia będzie stał z założonymi rękami i przyglądał się. Co za brak empatii i jakiejkolwiek odpowiedzialności za mieszkańców!

 14. Często tam przechodzę i zawsze dziwię się że ktoś urządził sobie prywatne śmietnisko. Ciekawe co by było gdybym postanowił podpalić oponę na podjeździe do własnej posesji? No i dlaczego ludzie dostają mandaty za palenie w piecach gumowcami, skoro bezkarnie można urządzać sobie takie rzeczy jak tu ?

 15. Truje nas tym dymem i nikogo to nie obchodzi. Policja tyle razu go spisywała! Co mamy z nim zrobić? Ręce opadają.

 16. Ktoś tu kiedyś pisał, że to łatwizna i cytował paragrafy. Kiedyś też policja twierdziła że zaraz się za to zabierze. Hm.

Send this to a friend