Kultura

OŚWIĘCIM. Spotkanie z Anną Dymną w MDSM

18 października 2021 r. o godz. 17.00. odbędzie się spotkanie z Anną Dymną w ramach projektu „Dom według wartości”, które odbędzie się w sali forum Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu.

Rozmowę zatytułowaną „Po prostu spotkanie” poprowadzi Leszek Szuster. Przed debatą zapraszamy na odsłonięcie muralu autorstwa Łukasza Majerowskiego w ogrodzie MDSM.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w recepcji MDSM od 14.10.2021 r. od godz. 17.00.Wydarzenie będzie także relacjonowane na żywo na kanale YouTube MDSM.

W związku z sytuacją pandemiczną spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Podczas wydarzeń realizowanych w pomieszczeniach konieczne jest używanie maseczek i dezynfekcja rąk oraz zachowanie bezpiecznego dystansu w trakcie całej imprezy. Ilość osób w sali forum jest ograniczona.

„Dom według wartości” to projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera, będący kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM-u. Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmowy zapraszamy przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu.

MDSM

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend