Informacje

OŚWIĘCIM. Śmiertelny wypadek na obwodnicy miasta

W środę 29 maja o godzinie 5.10 na drodze krajowej numer 44 w Zaborzu na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej z Grojecką doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalono kierowca samochodu marki Audi A4 zderzył się z samochodem marki VW Crafter, którym podróżowało pięć osób. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca audi, natomiast do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierowca VW oraz jego pasażer. Pozostałych trzech pasażerów VW nie doznało poważniejszych obrażeń ciała.

Na miejscu nadal  pracują służby ratunkowe. Droga jest zamknięta dla ruchu. Zostały wyznaczone objazdy.

KPP Oświęcim

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. A może coś innego? A może kierowcy Audi coś się stało co było powodem tego tragicznego wypadku. Najlepiej komentować nie znając przyczyn. Nie mierzy się ludzi jedną miarą…….

 2. „Dawniej” było po prostu mniej samochodów, więc statystycznie szanse na spotkanie na drodze palanta były mniejsze. Wolałbym widzieć pozytywy, na przykład: znacznie więcej kierowców zatrzymuje się teraz przed przejściami dla pieszych. Dawniej można było stać i czekać w nieskończoność.

 3. Chyba nie do końca tak jest. Z resztą każde kolejne pokolenie mówi to samo.

  – Ło panie ,kiedyś to było…

 4. Do „też kierowca” i „kierowca”

  Też sobie zadaję to pytanie. Człowiek XXI w. nie ma czasu. Ciągle pędzi. W dobie informatyzacji, automatyzacji i robotyki nie mamy czasu. Za czym tak biegniemy?
  Pieniądz nas utrzymuje przy życiu i zabija. Pieniądz stał się naszą religią. Religią księży, religią polityków, religią kierowników i szaraków.
  Jestem młodym człowiekiem, ale wszyscy 50+ mówią, że kiedyś było lepiej. Biedniej, ale lepiej. Człowiek był dla innych rodziną, przyjacielem, pracownikiem. Dziś jest tylko zazdrością, przeciwnikiem, pasożytem.

 5. Dzisiaj na Śniadeckiego omal nie przydzwoniłbym w Warszawiaka. Gamoń jadąc ulicą Tysiąclecia wpadł z dużą prędkością na skrzyżowanie. Cale szczęście, że w porę zauważyłem iż nie ma zamiaru zwalniać. Dużo szczęście mieli też piesi idący w kierunku OCK-u. Krawaciarz zdążył odbić na lewy pas. Gdzie ci ludzie się tak spieszą?

 6. Szkoda poszkodowanych i ofiary, dobre auto, 40 lat, może mąż, tata? Pośpiech, nadwrażliwy na swoje umiejętności, cwaniactwo, zmęczenie, a może cyniczne piractwo? Działająca sygnalizacja, znaki informujące o skrzyżowaniu, co jeszcze jest konieczne do tego by się zatrzymał ten kierowca- patrol Policji? Myślę, że brakowało zwyczajnej wyobraźni!!!

 7. Ludzie, jezeli nie znacie okolicznosci wypadku to po co glupio komentujecie? Czlowiek zginal…

 8. Motocykliści jeżdżący w soboty i niedziele na Dąbrowskiego na jednym kole mają rejestracje KOS.

 9. W zeszłym tygodniu potrącił by mnie taki na pasach.Obsrane granatowe audi z tablicami z „cabanowa”.Co jest z tymi ludzmi nie tak???

 10. Wczoraj przy zjeździe z mostu na Wiśle w Bobrku czarny Passat kombi wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej gdzie mamy ograniczenie do 50. Zgadnijcie na jakich blachach? 🙂 Rozumu za grosz nawet w miejscach gdzie co chwila są wypadki śmiertelne. To co KCH wyprawiają między Bobrkiem a Libiążem pozostawię bez komentarza.

Send this to a friend