Informacje

OŚWIĘCIM. Śmierć podczas libacji alkoholowej

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu,  prowadzą czynności w sprawie zgonu 51 – letniego mieszkańca Oświęcimia.

Jak ustalili śledczy do zdarzenia doszło w niedzielę 3 lutego 2019. O godzinie 20.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o nieprzytomnym mężczyźnie z obrażeniami głowy,  znajdującym się w jednym z mieszkań na Osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Mężczyzna miał poważne obrażenia głowy i pomimo przeprowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustali, iż mężczyzna obrażeń głowy doznał w trakcie spotkania podczas którego uczestnicy spożywali alkohol. W związku powyższym  do sprawy zostało zatrzymanych czworo mieszkańców Oświęcimia, w tym trzech mężczyzn w wieku 33, 45 i 60 – lat oraz 59 – letnia kobieta.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. To już chyba trzeci lub czwarty nieboszczyk co wyjeżdża z tego mieszkania z nogami do przodu

 2. Czas żeby wreszcie ktoś zajął sie mieszkańcami tego mieszkania i uwolnił pozostałych lokatorów od smrodu, brudu i hałasów. co jeszcze sie musi stać????????

 3. Szanowni Państwo,dla nas już za póżno, ktoś z naszej rodziny już jest po tamtej stronie właśnie za sprawą berbeli.
  Czekam na oficjalne wezwanie,chociaż pewien jestem że wasz pracownik terenowy wie na ten temat dużo więcej…

 4. Stefan B.
  Serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy anonimowość. Tym zgłoszeniem może Pan uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie.

 5. Dla mnie to jest jakiś fenomen. Przecież taka działalność wymaga głębszej organizacji i jakiejś logistyki.Transport,produkcja,magazynowanie, sprzedaż,dział promocji i pozyskania nowego klienta.Taki proceder nie jest do ukrycia na dłuższą metę.METĘ.
  Jak Państwo myślą,że ci co powinni,o tym nie wiedzą?
  Chociaż ,mieszkając w Oswięcimiu powinienem już dawno przestać się dziwić czemukolwiek…

 6. @Ema
  tyle, co stefan to wie każdy, kto tam albo mieszka, albo, przechodzi i umie patrzeć.

 7. Stefan tak dużo wie na ten temat, ze mam wrażenie ze sam tam zachodzi?

 8. Na osiedlu Chemików sprzedaje się „roztwarzany” alkohol zwany „berbeluchą”.Jest to pochodna jakiegoś spirytusu technicznego,którego spożywanie silnie upośledza układ nerwowy czyniąc z entuzjastów tego specyfiku tzw. „żywe trupy” czyli zgodnie z nomenklaturą nowoczesnej popkultury – Zombi. Ubocznym efektem działania są również tak głebokie stany depresyjne że zapijanie ich zwykłym-legalnym alkoholem nie przynosi pożądanej przez pijacych ulgi. I tak koło klientów-entuzjastów się napędza.
  Proceder ten trwajacy juz latami, ma miejsce gdzieś w kwadracie ulic Olszewskiego i Zawidzkiego co widać wyrażnie poprzez stałą obecność spragnionej klienteli. Można tam również zaopatrzyć się w tanie paperosy tz.”roboty”.

Send this to a friend