Informacje

OŚWIĘCIM. Radny Dariusz Grygoruk zrezygnował z mandatu

Radny Dariusz Grygoruk złożył rezygnację z mandatu radnego. Pismo w tej sprawie wpłynęło dzisiaj do Urzędu Miasta Oświęcim. Jako powód radny podał względy osobiste. W przypadku rezygnacji, zgodnie z Kodeksem wyborczym, wygaśnięcie mandatu radnego stwierdza Komisarz Wyborczy w Krakowie. Miejsce Dariusza Grygoruka w radzie zajmie Elżbieta Kos. Funkcję obejmie po zaprzysiężeniu, najprawdopodobniej na sesji 28 sierpnia. Dariusz Grygoruk w przesłanym piśmie podziękował za współpracę prezydentowi Januszowi Chwierutowi, przewodniczącemu Rady Miasta Piotrowi Hertigowi, radnym, prezesom spółek oraz pracownikom urzędu, jednostek i instytucji miejskich.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

29 komentarzy

 1. agato jesteś nikim wiesz jakie brudy były w szpitalu chcesz to mieć też w mediach społecznościowych jak twój poroniony fb

 2. Nie widać problemów gastrycznych lecz psycho-socjologiczne. Problem pacjenta nie polega na złej diecie lecz na jakości czytanych lektur i osobliwym przyswajaniu ich treści. Wielokrotne pisanie postów w tym samym temacie świadczy o niezorganizowaniu, zaś tęsknota za przeszłością wskazuje na silna więź emocjonalną z czasami minionej epoki, czasem ujawnia się aplauz dla „nowoczesności” ale chyba bardziej wynika to z mody.

 3. Najpierw informujesz tu wszystkich, że chcesz srać, teraz że rzygać. Człowieku, co ty żresz?

 4. Zawsze mnie zastanawiają ludkowie jeżdżący na tz.zderzaku.Jedzie taki za tobą 2 metry i co on sobie myśli? Że szybciej dojedzie? A może po prostu inaczej nie umie? W sieci jest bardzo podobnie…

 5. @ stefanB
  oj stefek, stefek i znowu coś słyszałeś, coś podsłuchałeś, gdzieś przeczytałeś, ale nie do końca pojąłeś w czym rzecz. Wiesz stefek, zaczynam się obawiać o ciebie. 🙂

 6. Dlaczego męża się zniszczyło? Prosta odpowiedź: „Bo to zła kobieta była… „

 7. Chłopaki, jesteście jacyś znerwicowani. Polityka jest wtórna (jest środkiem a nie celem). Cele są dwa: seks (kobiety) i pieniądze. Nie wiem jak z drugim ale ewidentnie brakuje wam pierwszego.

 8. Chory z nienawiści? Chłopie,razi mnie tylko poziom …ujni ,bo nie ma na to innego określenia,prezentowanego tu przez większość „komentatorów”. A jak już wcześniej napisałem bycie dupkiem , zbokiem czy innym zwyrodnialcem to przywara niezależna od poglądów politycznych .
  Z drugiej strony Prezydent zareagował stanowczo,a na hasło wyp……laj, delikwent bezceremonialnie zabrał swoje zabawki i wybył z tej „piaskownicy”. I po krzyku.
  Można też inaczej, wić się i kombinować, jak np.były już wójt, kiedy stając się powiatowym pariasem uratował du…sko przytulając się do pisowskiego wicekogos tam. Natomiast doskonale pamiętam jak latał gdzie bądz z flagą unii europejskiej na ramieniu. Teraz ma spokojną „fuszkę” w Krakowie pod pisowskim parasolem ,ale tylko patrzeć jak będzie próbował wrócić ,bo przecież wiecznie go tam trzymać nie będą a wy go będziecie mieć na głowie.

 9. Chory z nienawiści? Chłopie,razi mnie tylko poziom …ujni ,bo nie ma na to innego określenia,prezentowanego tu przez większość „komentatorów”. A jak już wcześniej napisałem bycie dupkiem , zbokiem czy innym zwyrodnialcem to przywara niezależna od poglądów politycznych .
  Z drugiej strony Prezydent zareagował stanowczo,a na hasło wyp……laj, delikwent bezceremonialnie zabrał swoje zabawki i wybył z tej „piaskownicy”. I po krzyku.
  Można też inaczej, wić się i kombinować, jak np.były już wójt, kiedy stając się powiatowym pariasem uratował du…sko przytulając się do pisowskiego wicekogos tam. Natomiast doskonale pamiętam jak latał gdzie bądz z flagą unii europejskiej na ramieniu. Teraz ma spokojną „fuszkę” w Krakowie pod pisowskim parasolem ,ale tylko patrzeć jak będzie próbował wrócić ,bo przecież wiecznie go tam trzymać nie będą a wy go będziecie mieć na głowie.

 10. @stefanB
  na pewno, stefek to ty jesteś chory z nienawiści do wszystkiego co nie jest z twojej ulubionej partii politycznej 🙂

 11. do geniuszy nie wymieniając nicków tych pajaców: wszystkich innych co to damskiego boxera uznają za honorowego, trzeba być nie lada „geniuszem inaczej”by uznać kogoś co leje kobiety, za bohatera, bohater to taki chłop co odejdzie a nie bije. Jesteście żałośnikami, włazi*upkami.

 12. Na pewno żaden pisior nie postąpił by podobnie w takiej sytuacji , tak więc przemoc domowa, inne czynności na niektórych „plebaniach” czy złe zabawy w krzakach np.takiego hotina, jak były tak bedą .
  A tak poważnie, jak trzeba mieć „nawalone w bani” żeby uważać że żony biją tylko ci z po,a ci z pisu są święci…

 13. W grajdołku nad Sołą czas zrobić porządek a szczególnie Prokuratura Sądy i Kolesie z Policji

 14. Kobitki, głosujcie na facetów z PO, będziecie mieć szansę na baty i publiczne pranie brudów

 15. Nowym radnym powinien zostać następny z największa ilością głosów ,a myśle ze nie jest to ktoś z popaprańców

 16. Jeśli radny Grygoruk to człowiek honoru, to kim jest jego żona, która zadenuncjowała własnego męża?

 17. PisIslam????A kto chcial do Polski sciagnac bandy arabow????Twoje teczowe trzody!!!Wez leki I wracaj do baru!

 18. Pan Dariusz Grygoruk to człowiek honory, bardzo dobrze zachował się.

 19. Pan Dariusz Grygoruk to człowiek honory, bardzo dobrze zachował się.

 20. Chłopcy z PO to zgrane gęby pełne pięknych pustych słów. Nudna już ta płyta.

 21. To efekt PiSowskiej nagonki. PiSlam po prostu nie rozumie, że ludzie stają się coraz bardziej progresywni i wplatają elementy przemocy (klapsy, przyduszanie, itp.) do swojego życia seksualnego.

  Pan Prezydent i jego ugrupowanie stanowią forpocztę rewolucji seksualnej w Oświęcimiu.

  Śmiało Panie Prezydencie.

 22. A co innego miał zrobić,? Przyjść i usiąść jakby nic się nie stało?? Mając czyste sumienie nie powinien tego robić.

 23. „podziękował za współpracę prezydentowi Januszowi Chwierutowi, przewodniczącemu Rady Miasta Piotrowi Hertigowi, radnym, prezesom spółek oraz pracownikom urzędu, jednostek i instytucji miejskich.”
  Co ciekawe nie podziękował tym co go wybrali.

 24. Ciekawe ilu radnych dotrwa do końca kadencji? Nie ma nawet roku a 4 osoba zrezygnowała.

Send this to a friend