Informacje

Przychodzi pies do Zoofizjoterapeuty

W Oświęcimiu przy ul. 11 Listopada mieści się  FIZJO- WET Centrum Rehabilitacji i Akupunktury Zwierząt. To właśnie tu możecie znaleźć fachową pomoc, gdy Wasz  pupil dozna kontuzji, urazu, złamania,  cierpi na zwyrodnienia stawów,  niedowłady, porażenia itp. To jedno z niewielu takich miejsc na mapie Polski.

W ofercie dla pupila znajdzieciem.in. zabiegi fizykalne tj. laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, elektroterapia, terapię  manualna, masaże, ćwiczenia bierne i czynne.

Gabinet wyposażony jest również w nowoczesną bieżnię wodną dla zwierząt, która ma zbawienny wpływ na cały układ ruchu. Mogą z niej korzystać zarówno zwierzęta ze wskazaniem do rehabilitacji, zwierzęta otyłe, jak również  te zupełnie zdrowe, w celu poprawy bądź utrzymania ich  kondycji.

Marlena Warchał, właścicielka gabinetu, to dyplomowana zoofizjoterapeutka i akupunkturzysta w jednym.  Już  nie raz w swojej pracy udowodniła, że rehabilitacja zwierząt ma wielki potencjał, stawiając zwierzaki na przysłowiowe „cztery łapy” (bo nie każdy pacjent posiada te cztery).

Co ciekawe, jej ideą jest praca holistyczna polegającą na łączeniu metod rehabilitacji wypracowanych przez naszą zachodnią medycynę,  poszerzoną o perspektywę jaką dają terapie naturalne i TCM( Tradycyjna Medycyna Chińska), w szczególności dająca świetne efekty akupunktura, hirudoterapia (terapia pijawką lekarską)  i ziołolecznictwo.

Pacjentami Fizjo-Wetu są najczęściej zwierzęta towarzyszące- psy i koty. Zdarzają się również króliki, ptaki  i  jeże.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fizjo-wet.pl i na facebooku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend