Informacje, Kultura, Video

OŚWIĘCIM. Premier i wicepremier o powstaniu Muzeum „Sprawiedliwi spod Auschwitz”

Lagerhaus

Zobacz i wysłuchaj wystąpień premier Beaty Szydło oraz wicepremiera Piotra Glińskiego o Muzeum „Sprawiedliwi spod Auschwitz”, które będzie poświęcone polskim mieszkańcom okolic, którzy w czasie wojny nieśli pomoc więźniom Auschwitz.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Niestety, przemawianie w Auschwitz to jak spacer po polu minowym. Trzeba wiedzieć, co powiedzieć. Jak się nie umie, lepiej siedzieć cicho.

  2. Skandalem jest to że „Guma do żucia” wraz z „kumplami” z opozycji wykorzystuje takie miejsce do ataku politycznego.

  3. Byłem obecny podczas przemówienia pani Szydło-cała afera którą wywołano jest totalnym nieporozumieniem i robieniem sztucznej politycznej zadymy.Dodam ,że jestem tzw antypisiorem i nie darzę osobiscie sympatią Pani Premier…(Platfusem zreszta tez nie jestem ani innym zwolennikiem kolesi z Wiejskiej) Bylismy tam (na terenie Lagerhaus)wszyscy by oddac hołd więzniom KL Auschwitz-bez względu na różniące nas poglądy polityczne.W takich miejscach i w takich sprawach-wszyscy mówimy jednym głosem,Sztucznie wywołany skandal jest niczym innym jak tylko pogłebianiem podziału w naszym narodzie.,,,,bardzo mi przykro z tego powodu..

Send this to a friend