Informacje

OŚWIĘCIM. Pracownicy ZUS przygotowali Szlachetną Paczkę

To już VII finał Szlachetnej Paczki Pracowników Inspektoratu ZUS w Oświęcimiu. Tym razem finał miał inny przebieg niż wcześniejsze z uwagi na fakt, że wsparliśmy dwie rodziny z Oświęcimia. Pan Krzysztof i pani Celina otrzymali wymarzone gwiazdkowe prezenty. Nasi obdarowani nie kryli wzruszenia, gdy wolontariusze Szlachetnej Paczki dotarli do nich w minioną sobotę. Od momentu wybrania rodzin wszystko przebiegało w zorganizowany sposób od zbiórki pieniędzy, potrzebnych rzeczy, zakupów i pakowania prezentów, aż wreszcie po ich dostarczenie do miejsca zbiórki.

„Nie materialna pomoc, ale wzmocnienie ducha człowieka w potrzebie i impuls do zmiany” – to istota Paczki.

Jacek Pyrek

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Oczywiście że jest więcej, nas pracowników pałacu, ale pozostałe koleżanki są na szkoleniu w Arłamowie z najnowszej wersji programu Płatnik.

  2. Do komentującego o pseudonimie „płatnik”. To nie ZUS jako instytucja państwowa, lecz PRACOWNICY byli darczyńcami, którzy z własnych pieniędzy zorganizowali zbiórkę i zakup wymarzonych prezentów dla rodzin objętych Szlachetną Paczką. Pisanie więc cyt.:” paczka ufundowana przez płatników ZUS bo niby skąd pieniądze” jest daremne…. Łatwiej jest skrytykować, wyśmiać niż okazać odrobinę szacunku….

  3. Jaka skromna garstka madrych i wyksztalconych ludzi zarzadza naszymi skladkami…

Send this to a friend