Informacje

OŚWIĘCIM. Potrącenie 15-latka na przejściu dla pieszych

W poniedziałek 9 września 2019 o godzinie 14:30 w Oświęcimiu na ulicy Słowackiego doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 84 – letni mieszkaniec Oświęcimia  kierując samochodem marki Fiat SC na przejściu dla pieszych potrącił 15 – letniego mieszkańca Oświęcimia.  Małoletni z obrażeniami głowy został przewieziony przez karetkę pogotowia na leczenie do szpitala.

Prawo jazdy kierowcy zostało zatrzymane w związku z uzasadnionym podejrzeniem, że popełnił przestępstwo drogowe, za które może być orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto policjanci będą wnioskować o przeprowadzenie badań kontrolnych kierującego.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. No właśnie, jak tam seicento Sebastiana, lipa Beaty i najdłuższy proces nowoczesnej Europy. Pewnie nie skończy się nigdy.

  2. Mieszkam obok i widzę że 8 rano i o 15 to tam jest Armagedon 2 szkoły, przedszkole z Zaborza sznur samochodów tylko czekałem kiedy coś tam się stanie, ale panów Policjantów nigdy tam nie widziałem żeby w tych godzinach pojawić się w okolicy tego przejścia i trochę pokierować ruchem!!!

Send this to a friend