Informacje

OŚWIĘCIM. Policjanci proszą o pomoc w namierzeniu złodzieja paliwa

Policjanci z Zespołu Wykroczeń oświęcimskiej komendy Policji prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy, który kilkunastokrotnie w ciągu ostatnich miesięcy dokonał kradzieży paliwa na małopolskich stacjach benzynowych, w tym w samym Oświęcimiu dokonał kradzieży paliwa aż osiem razy. Złodziej zawsze działa w ten sam sposób. Podjeżdża pod dystrybutor samochodem marki Audi A6 kombi koloru srebrnego, na skradzionych tablicach rejestracyjnych o numerach SJ 35602, a następnie, wysiada, tankuje paliwo i odjeżdża nie płacąc.

W czasie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów. W związku z powyższym apelujemy do osób, które rozpoznają sprawcę na zdjęciach lub zauważą audi o takich numerach rejestracyjnych, o kontakt z policjantami z Wydziału Wykroczeń pod numer telefonu 33 847 52 41 lub z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 albo też najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Prosimy o kontakt? Niech policja w końcu sama coś zrobi! A potem „ujęliśmy sprawcę” wy złapaliście!!!???

  2. DO@niemowa. Spróbuj,zadzwoń, dowiesz się, nauka kosztuje, więc ucz się sam.

  3. To dlaczego nie odwonisz bezpośrednio na 997 tylko na 112 gdzie nic nie załatwisz

  4. Kto w Oświęcimiu po przeczytaniu tego artykułu czuje się bezpieczny? Gigantyczna bezczelność złodzieja. Mając instrumenty do działania jakich nie ma nikt z nas, dostęp do wszystkich monitoringów Miasta, szybka możliwość blokady, zdjęcia sprawcy z samochodem, Policja nie może złapać detalicznego złodziejaszka recydywisty. Złodzieju bądź honorowy, zgłoś się sam !!! Obecnie dzwoniąc na 997 łączymy się osobą z centrum ratownictwa i odpowiadamy na pytania, dopiero po tym zeznaniu możemy liczyć na wysłanie patrolu Policji. Kiedyś 997 odbierał dyżurny Policji i jechali. Złodziej nie czeka.

Send this to a friend