Informacje

OŚWIĘCIM. Podtopienia w rejonie Kamieńca

W Oświęcimiu w dzielnicy Kamieniec, w okolicach Rodzinnych Ogrodów Działkowych trwa wypompowywanie wody, która przecieka przez wał przeciwpowodziowy. Działkowcy z ROD Kamieniec z niepokojem śledzą rozwój sytuacji, po tym jak w roku 2010 woda zalała wszystkie ogródki.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Kuler напольный + Подарок 2 воды и 2 тары.
  Приход наименования по СОЧИ на следующий день. Звонить 8-800-7000-583

 2. Wystarczy 200 m wyżej umocnić koryto rzeki Soły tam gdzie jest największy napór wody na zakręcie wału i to jest cała filozofia . Ale czy ktoś o tym myśli ?

 3. to samo co zawsze nic z tym nie robią aż kiedyś znowu zaleje nasze śliczne domki

 4. Wychodzi na to, że stare wały z 1996 i z 1997 roku były lepszej jakości niż te niby nowe, podobno wyremontowane. Strach pomyśleć co by się działo, gdyby Soła miała pod zamkiem stan np. z lipca 1997 roku? Ledwo 5,5 metra na wodowskazie a na Sakranusa tylko węże strażackie. Jak widzę na Kamieńcu również. Czy wykorzystywanie odpadów powęglowych z hałd do budowy wałów przeciwpowodziowych było aby dobrym pomysłem?

 5. co 4 lata masz wybory,dają Ci kartkę wyborczą i ołówek, potrafisz się nią posługiwać, skreślaj, wybierz mądrze. Postarajcie się, macie rodziny, niech wszyscy skreślą Chwieruta,może coś zyskacie, w artykule napisano o ogródkach a nie o budynkach, to znaczna różnica

 6. ćwoku; poczytaj co napisano w treści, ucz się czytać ze zrozumieniem;”W Oświęcimiu w dzielnicy Kamieniec, w okolicach Rodzinnych Ogrodów Działkowych trwa wypompowywanie wody, która przecieka przez wał przeciwpowodziowy. Działkowcy z ROD Kamieniec z niepokojem śledzą rozwój sytuacji, po tym jak w roku 2010 woda zalała wszystkie ogródki.

 7. Zastanawiam się co robią te worki ułożone na folii na skarpie wału ??? Kto mi odpowie ??

 8. Do zero tolerancji. Jestem mieszkancem kamienca i nas tak samo podtapia takze twoje wypociny jakos nie na miejscu. A tak na powaznie moze ktos z by sie zainteresowal sytuacja z walami na Kamiencu bo kolejne kadencje naszej wladzy nic nie robia w tym kierunku, moze dla tego ze obóz jest po drugiej stronie a los paru mieszkancow nikogo nie interesuje bo to tylko kilka glosow w wyborach a waly nasiakaja jak gąbka i przepuszczaja wode ehh

 9. Do zero tolerancji. Masz rację, lepiej dołożyć kasę na edukację takich prymitywów jak TY

 10. Widocznie nie ma ważniejszych miejsc do ratowania niż pietruszka i marchewka?

Send this to a friend