Informacje

OŚWIĘCIM. Podtopienia w rejonie Kamieńca

W Oświęcimiu w dzielnicy Kamieniec, w okolicach Rodzinnych Ogrodów Działkowych trwa wypompowywanie wody, która przecieka przez wał przeciwpowodziowy. Działkowcy z ROD Kamieniec z niepokojem śledzą rozwój sytuacji, po tym jak w roku 2010 woda zalała wszystkie ogródki.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Kuler напольный + Подарок 2 воды и 2 тары.
    Приход наименования по СОЧИ на следующий день. Звонить 8-800-7000-583

  2. Wystarczy 200 m wyżej umocnić koryto rzeki Soły tam gdzie jest największy napór wody na zakręcie wału i to jest cała filozofia . Ale czy ktoś o tym myśli ?

  3. Wychodzi na to, że stare wały z 1996 i z 1997 roku były lepszej jakości niż te niby nowe, podobno wyremontowane. Strach pomyśleć co by się działo, gdyby Soła miała pod zamkiem stan np. z lipca 1997 roku? Ledwo 5,5 metra na wodowskazie a na Sakranusa tylko węże strażackie. Jak widzę na Kamieńcu również. Czy wykorzystywanie odpadów powęglowych z hałd do budowy wałów przeciwpowodziowych było aby dobrym pomysłem?

  4. co 4 lata masz wybory,dają Ci kartkę wyborczą i ołówek, potrafisz się nią posługiwać, skreślaj, wybierz mądrze. Postarajcie się, macie rodziny, niech wszyscy skreślą Chwieruta,może coś zyskacie, w artykule napisano o ogródkach a nie o budynkach, to znaczna różnica

  5. ćwoku; poczytaj co napisano w treści, ucz się czytać ze zrozumieniem;”W Oświęcimiu w dzielnicy Kamieniec, w okolicach Rodzinnych Ogrodów Działkowych trwa wypompowywanie wody, która przecieka przez wał przeciwpowodziowy. Działkowcy z ROD Kamieniec z niepokojem śledzą rozwój sytuacji, po tym jak w roku 2010 woda zalała wszystkie ogródki.

  6. Do zero tolerancji. Jestem mieszkancem kamienca i nas tak samo podtapia takze twoje wypociny jakos nie na miejscu. A tak na powaznie moze ktos z by sie zainteresowal sytuacja z walami na Kamiencu bo kolejne kadencje naszej wladzy nic nie robia w tym kierunku, moze dla tego ze obóz jest po drugiej stronie a los paru mieszkancow nikogo nie interesuje bo to tylko kilka glosow w wyborach a waly nasiakaja jak gąbka i przepuszczaja wode ehh

  7. Do zero tolerancji. Masz rację, lepiej dołożyć kasę na edukację takich prymitywów jak TY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend