Sport

OŚWIĘCIM. Pierwszy w historii pokaz mappingu na lodowisku

We wtorek odbędzie się ostatni w tym roku mecz Polskiej Hokej Ligi na lodowisku w Oświęcimiu z udziałem KS Unia Oświęcim. Do grodu Nad Sołą przyjedzie Cracovia. Emocji z pewnością nie zabraknie. Organizatorzy przygotowali dla kibiców kilka niespodzianek. Po raz pierwszy na lodowiskach Polskiej Hokej Ligi odbędzie się mapping, czyli multimedialny pokaz światła polegający na wyświetleniu obrazu lub animacji na prawdziwym trójwymiarowym obiekcie. W przypadku Hali Lodowej będzie to tafla lodowa. Tego typu pokazy stanowią normę na meczach NHL czy też naszych południowych sąsiadów.

Co zabłyśnie w Oświęcimiu? To będzie niespodzianką dla kibiców. Na pewno wiemy tyle, iż pokaz rozpocznie się tuż przed pierwszym gwizdkiem o g. 18:00 i potrwa ok. 4 minut. Z uwagi na duże zainteresowanie tym wydarzeniem prosimy kibiców, by przyszli na oświęcimskie lodowisko nie co wcześniej, by mogli od samego początku uczestniczyć w multimedialnym pokazie.

Kasy lodowiska czynne od g.17. Natomiast z chwilą zdobycia pierwszego gola przez biało-niebieskich na lód polecą miśki w ramach akcji Teddy Bear Toss. Akcja zawsze cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie, a w Oświęcimiu odbędzie się po raz czwarty. Dlatego nie zapomnijcie zabrać ze sobą pluszaków.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym sezonie kibice na tą chwile nie musieli długo czekać. W 9 minucie I tercji meczu z GKS Tychy pierwszego gola dla Unii strzelił Adam Rufer. Z trybun posypało się 451 pluszaków, które zostały przekazane m.in. Pogotowiu Ratunkowemu, Maltańskiej Służbie Medycznej i Policji.

Zapraszamy wszystkich na wtorkowy mecz. Kibicujcie i bawcie się dobrze!!!

TH Unia Oświęcim

Źródło video: youtube.com

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend