Informacje

OŚWIĘCIM. Pierwsi inżynierowie oraz magistrowie Pielęgniarstwa

W dniu 3 lipca 2017 r. (poniedziałek) w murach oświęcimskiej Uczelni nastąpił historyczny moment: studenci kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji obronili swoje prace dyplomowe, uzyskując tym samym tytuł inżyniera. Podobnie na kierunku Pielęgniarstwo, do grona absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego dołączyli dziś pierwsi magistrowie.

Jesteśmy niezmiernie dumni z pierwszych absolwentów studiów inżynierskich w Powiecie Oświęcimskim, którzy wyszli z naszej Alma Mater. Mamy nadzieję, że dołączą oni do grona specjalistów w najbardziej renomowanych firmach. Ponadto cieszymy się z faktu, iż kierunek Pielęgniarstwo wypromował absolwentów z tytułem zawodowym magistra. Dzięki nim możemy mieć pewność, że nasze zdrowie i życie jest w dobrych rękach.

Gratulacje absolwentom złożyli: Starosta Powiatu Oświęcimskiego Zbigniew Starzec, JM Rektor prof. zw. dr hab. Witold Stankowski oraz członkowie komisji egzaminacyjnych.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Każda z osób na zdjęciu (dot. pielęgniarek) pracuje w swoim zawodzie.

  2. to co będą robić CI ze zdjęcia…zostaną bezrobotnymi abiturientami Oświęcimskiej uczelni?,Czy to znaczy, że PWSzZ jest kuźnią kadr bezrobotnych?

  3. ciekawe??? szkoła jest A w szpitalu nie ma kto pracować jako pielęgniarka

Send this to a friend