Informacje

OŚWIĘCIM. Organizacja ruchu przy nekropoliach

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu przy oświęcimskich nekropoliach. W rejonie cmentarza parafialnego będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Dąbrowskiego w ul. Piłsudskiego oraz skrętu w lewo i w prawo z ul. Dąbrowskiego w ul. Chopina, do której dojazd poprowadzony będzie objazdem określonym na tablicach informacyjnych. Dodatkowo na wyjeździe z drogi przy cmentarzu parafialnym na ul. Dąbrowskiego nakazany będzie skręt w prawo. Ta organizacja ruchu będzie obowiązywać od 31 października do 2 listopada.Z kolei w rejonie cmentarza komunalnego zakłada się ruch jednokierunkowy.

Będą dwa wjazdy w kierunku nekropolii – jeden z ulicy Żeromskiego pierwszym odcinkiem ulicy Norwida oraz drugi z ul. Dąbrowskiego drugim odcinkiem ulicy Norwida, a następnie w jednym kierunku ulicą Norwida do ulicy Wiklinowej.

Ruch jednokierunkowy ulicą Wiklinową do ulicy Wysokie Brzegi oraz ulicą Wysokie Brzegi poprowadzony zostanie do ul. Szpitalnej. Zamknięty zostanie wjazd z ul. Dąbrowskiego w drogę wewnętrzną łączącą się z ul. Norwida. Czasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od 28 października do 2 listopada.

1 listopada na placu targowym będzie można bezpłatnie parkować samochody.

UM Oświęcim


Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. No i Banimexowi nie udało się ukończyć ronda przy końcu Chemików na czas. Starostwo nie dopilnowało ukończenia remontu Dąbrowskiego. Korki na pół Oświęcimia!

  2. wszystko przez te łajzy ze starostwa powiatowego za nadzór nad inwestycją , kto pozwolił na remont kawałka drogi chemików przez ponad rok

  3. „Zamknięty zostanie wjazd z ul. Dąbrowskiego w drogę wewnętrzną łączącą się z ul. Norwida.” – przyznaję, że tu już zgłupiałam.

  4. Zmiana organizacji ruchu samochodowego obok cmentarza komunalnego jest niepotrzebna, ponieważ tam nie będzie żadnego ruchu samochodowego. Teren ten ze wszystkich stron jest otoczony ulicami w remoncie, zostaje dojazd z dołu od Kruków i to tylko przez Szpitalną – Wysokie Brzegi, z drugiej strony (od Dworów) ulica jest zamknięta. Ewentualnie przez Dąbrowskiego bardzo wcześnie rano, zanim się totalnie nie zakorkuje. Kierowców przyjezdnych wypadałoby poinformować, że ulica jest rozkopana, z dziurami i przejezdny jest tylko wąski pasek starego asfaltu pośrodku.

Send this to a friend