Informacje

OŚWIĘCIM. Od dziś część ul. Olszewskiego będzie zamknięta

W najbliższy poniedziałek (16 września) o godz. 8 nastąpi zamknięcie remontowanej ulicy Olszewskiego w Oświęcimiu. Zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ronda z ul. Słowackiego do skrzyżowania z ul. Szustera. Wyznaczono objazdy ulicami: Słowackiego, Tysiąclecia i Szustera/Chemików.

Autobusy MZK Oświęcim realizujące swoje kursy ul. Olszewskiego kursowały będą trasą objazdu ulicami: Słowackiego, Tysiąclecia, Chemików w obu kierunkach.

Dla linii 2, 9, 16 jadących w kierunku Dworca PKP i Łazów zlokalizowany zostanie przystanek zastępczy na ul. Tysiąclecia (po stronie basenu).

Kursy linii 20 o godz. 8.30 i 10.50 w dni wolne z Zaborza od przystanku Gazownia pojadą trasą objazdu ul. Chemików, Dąbrowskiego, Słowackiego i dalej swoją trasą.

Przypomnijmy, że termin realizacji przebudowy ul. Olszewskiego mija 5 grudnia.

Źródło: powiat.oswiecim.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. I bardzo dobrze, Olszewskiego w tym miejscu była już poważnie dziurawa.
    W niedzielę wybrałem się na spacer nową ulicą Chodniki i budowaną Sikorskiego – gotowe są krawężniki, chodnik i wstępna warstwa kruszywa. Wygląda to bardzo dobrze. Widać też że zaczęto robić finalnie elewację na jednym z trzech budowanych tam bloków. Moim zdaniem – super! To świetne miejsce, w środku miasta, a jednocześnie wystarczająco daleko od głównych ulic żeby hałas nie przeszkadzał, market pod bokiem, wygodny dojazd, itd. Dookoła sporo drzew, trochę chaszczy i samosiejek. Mam nadzieję, że inwestor większość z tej zieleni zachowa. W dawnych latach, w czasach kasztelanii Jacka Polaka, był dobry zwyczaj robienia reportaży z nowych inwestycji w mieście. Może by do niego wrócić?

Send this to a friend