Informacje

OŚWIĘCIM. Od 3 czerwca wiadukt będzie zamknięty

W poniedziałek, 3 czerwca, rozpoczyna się remont wiaduktu nad linią PKP w ciągu drogi krajowej nr 44. Zakończenie prac planowane jest 31 lipca. Ruch na moście zostanie wznowiony w południe 1 sierpnia.

Wykonawca remontu wiaduktu nad linią firma Most Sopot Sp. z o. o. informuje, że zmiana organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych wprowadzona zostanie 3 czerwca o godzinie 12. Jak mówi Tomasz Szarkowicz, kierownik robót objazd będzie prowadził drogami wojewódzkimi nr 934, 780 i 933 przez miejscowości Kopciowice, Chełmek i Bobrek.

Przywrócenie docelowej organizacji ruchu planowane jest 1 sierpnia o godzinie 12.

MAPA OBJAZDÓW

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

 1. No to teraz jak w Bieruniu na ul. Wawelskiej zostanie zamknięty przejazd kolejowy to będzie korek do samych Tychów. Będzie więcej smogu że spalin samochodowych dla mieszkańców Bierunia Nowego.

 2. Kto winien Starzec bo nie dał kasy??? Albo Starosta Niedziela bo zaparkował swój samochód na chodniku pod OCK, a może posłanka Niedziela bo zamiast jeździć przez Oświęcim do Pyrzowic wybiera drogę do Krakowa??? A może Chwierut bo gdy budowano ten wiadukt to był studentem AE w Krakowie, zamiast być Prezydentem?, kto jest winien? Może Beata Szydło w końcu, bo wybiera drogę do Pyrzowic przez Pszczynę, zamiast przeciskać się przez Imielin? Kto jest winien tego, że Nasze Miasto rozwija się??? Ludzie wszyscy malkontenci, gderacze, krytykanci: przeżyjemy ten remont bez problemu!!! Trochę optymizmu, pogody !!!

 3. Bardzo dobry pomysł, pod warunkiem, że Polska to kraj, w którym pieniądze (dziesiątki milionów) znajduje się na ulicy. Półkilometrowa estakada, a potem druga, przed wjazdem na Most Jagielloński, jak się już bawić, to się bawić. Drobiazg.
  Tylko że taka inwestycja Oświęcimerze kompletnie nie ma sensu, już w 2016 r. Beata Szydło obiecała wyborcom: „Droga S1 staje się faktem. To przyszłość naszego regionu i szansa jego rozwoju! – podkreśliła”.
  A kiedy powstanie zapowiedziana ekspresówka, to DK 44 stanie się na tym odcinku dojazdówką do Bierunia.
  Ktoś może narzekać, że czekamy już czwarty rok i nawet przetargu nie rozpisano. A co dopiero mówić o rozpoczęciu prac. Ktoś może się niecierpliwić i twierdzić, że Szydło okłamała ludzi. Ale spokojnie, przecież Szydło nigdy nie kłamie.

 4. Zapraszamy wszystkich do Oświęcimia, będzie miło……..

 5. A nie lepiej zburzyć ten wiadukt, nowy postawić na przedłużeniu przebiegu 44 przez Babice a zamiast ronda zrobić skrzyżowanie wielopoziomowe ?

  Dłubanie w tym wiadukcie to marnowanie pieniędzy na coś co nie jest przyszłościowe.

Send this to a friend