Informacje

OŚWIĘCIM. Nowa sygnalizacja świetlna już działa

Nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Słowackiego w Oświęcimiu została już uruchomiona. Druga sygnalizacja świetlna została zainstalowana przy przejściu dla pieszych przy ulicy Dąbrowskiego 125. Nowa infrastruktura drogowa została sfinansowana w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego dla zadania „Przebudowa ul. Dąbrowskiego na odcinku od ul. Chopina do ul. Norwida w Oświęcimiu”.

Zobacz także:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Może ktoś wreszcie do ciężkiej cholery powie dlaczego most jeszcze nie otwarty i dlaczego to tak długo trwa? Na moście żywej duszy, nic się nie dzieje.

 2. Spokojnie nerwusie, co się będziesz kopać z urzędnikami. Do tej pory przyłożyli 89765 pieczątek, zostało tylko 13838, więc idzie ku lepszemu.
  Szybciej się nie da.

 3. A co z ta nowa obwodnica bo jak pisali co tydzien o niej rozne tresci dziwnej tresci kiedy to otwarcie nastapi jak to pelna para robota idzie tak teraz nagle temat zamilkl i nikt nic nie wie a z tego co widze mimo barykad betonowych ktore sa to rozne osobowki sobie jezdza juz po tej drodze

 4. Podobno mają być podjęte prace nad synchronizacją sygnalizacji świetlnych. I dobrze. Tylko, że zielona fala nie będzie działać bez prawoskrętów. Auta skręcające w prawo i przepuszczające pieszych zablokują ruch, tak jak zresztą teraz. O tym władcy nie wiedzą?

 5. @TTT To znaczy, że ta sygnalizacja powstała w ramach odpowiedzialności zbiorowej? Jakiś idiota wymusza pierwszeństwo, płaci całe osiedle? Aby była jasność, skręcam tam w lewo codziennie, czekało się minutę maksymalnie.

 6. Pomarudzić czas najwyższy! Myślałem ,że oświęcimscy mistrzowie kierownicy przeoczyli ten temat.
  A co powiecie szanowni kierowcy na to,że z ul.Słowackiego w lewo na Dąbrowskiego można przejechać bez problemu wymuszania? Piesi też myślę ,że odsapnęli i mogą względnie spokojnie przejść na zielonym.Jeżdzimy niestety mili państwo tragicznie!Sygnalizowanie wcześniej manewrów to dla wielu tabu,a ustąpienie pieszemu który jest już na pasach to dla niektórych abstrakcjach.Szczególnie jak pędzimy o 15 z pracy. Pozdrawiam!

 7. W Bieruniu Nowym na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną były totalne korki aż do Wisły. Władcy Bierunia 15 lat potrzebowali, aby wymyślić prawoskręt w kierunku Imielina. Ile będą potrzebowali władcy Oświęcimia?

 8. @Ala To wiedział każdy rozgarnięty. Sygnalizacja przy targu powoduje korki aż do miasta, tak że czasami nie da się wjechać na zielonym w mieście.

 9. Miałam nadzieję, że sobie zapomnieli, a tu niestety. Od razy robią się korki.

Send this to a friend