Informacje

OŚWIĘCIM. Największe światełko do nieba dla Adamowicza

Komitet Obrony Demokracji zaprasza wszystkich zainteresowanych na specjalne wydarzenie, które odbędzie się na Rynku Głównym w Oświęcimiu. – Przynieśmy ze sobą świece. Dużo świec. Ułożymy z nich Najgorętsze Serca Świata. Z Największym Światełkiem do Nieba. Dla Pawła Adamowicza. Dla Jego bliskich – informują organizatorzy.

„Dla nas wszystkich nastały trudne dni. To bardzo trudny czas dla Polek i Polaków. Wszyscy boleśnie przeżywamy tragiczną śmierć prezydenta Pawła Adamowicza. Pojawiają się różne emocje, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Mając w pamięci ostatnie słowa Pana prezydenta, które dla nas stały się testamentem, chcielibyśmy, by ten czas mimo bólu w sercach i poczucia ogromnej straty był czasem dzielenia się dobrem. Zaprośmy koniecznie wszystkich wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z naszych miast. Paweł Adamowicz od samego początku Orkiestry był jej wolontariuszem i zostanie nim do końca świata i jeden dzień dłużej. Bądźmy razem i dzielmy się dobrem. W solidarności i bliskości szukajmy siły i oparcia w tym trudnym czasie. Niech dobro zwycięża…” – informuje KOD.

Start godz. 20:00, 16 stycznia, Rynek Główny w Oświęcimiu

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. No to pięknie ,PISiory mają swój wrak a ci światełko do nieba…Teraz jeszcze będzie ze dwa tygodnie spokoju,za to potem wszystko zacznie się od nowa.

Send this to a friend