Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. Na bulwarach rusza strefa wypoczynku

Od soboty, 15 czerwca zapraszamy na bulwary, gdzie rusza strefa wypoczynku. W czerwcu będzie czynna w soboty i niedziele od godziny 13 do 20. Z kolei w lipcu i w sierpniu zaprasza od poniedziałku do piątku od godziny 15 do 20, a w sobotę i niedzielę od 13 do 20. W strefie wypoczywając na leżaku można podziwiać piękno przyrody, słuchać śpiewu ptaków czy zagłębić się w lekturze interesującej książki.

W ofercie są również gry planszowe i zręcznościowe, zestawy do badmintona, piłki, frizbee, kredki, quizy historyczne, geograficzne i przyrodnicze. W strefie organizowane są też nietypowe eventy, wpisujące się w charakter miejsca i umilające pobyt wypoczywającym.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Fredku, rany boskie. Może zechcesz łaskawie wyjaśnić, co miałeś na myśli? Choć z tą myślą już chyba przesadziłem.

  2. A rząd? A co rząd na to? Obiecał, że rozprawi się z komarami w Świętokrzyskim. A czy u nas nie mieszkają prawdziwi patrioci? Czy wizja pogryzionego hotina nie wyciska decydentom w Warszawie łez z oczu?

  3. super pomysł—– jeszcze tam zorganizować cyrk plac zabaw, koncerty itp…….

  4. nikt tam długo nie posiedzi komary nie pozwolą

  5. Hm. Może zapomnieli o kropce (ewent.) i wtedy byłby skrót od „ewentualnie”?

  6. „w strefie organizowane są ( czy będą?) nietypowe „ewenty”? A co to dokładne jest? Bo z mojej wiedzy to””event to słowo o bardzo szerokim zakresie i niejasnych granicach znaczeniowych”. Jak już ktoś żywa takich słów to niech najpierw sprawdzi co to jest.

Send this to a friend