Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. Mobilna wystawa „Naukowiej”

Od 25 do 26 marca na parkingu bocznym przy Oświęcimskim Centrum Kultury gościć będziemy wystawę mobilną „Naukowiej”, przygotowaną przez Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon. Jest to interaktywna opowieść o powietrzu – zarówno o jego naturze, jak i znaczeniu dla człowieka. W atrakcyjny sposób porusza ważne zagadnienia przyrodnicze. Uczy przez zabawę. Od 8 do 13 odwiedzać ją będą dzieci z oświęcimskich szkół, a w poniedziałek w godz. od 14.30 – 16.30 będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Naczepa ma własne ogrzewanie, klimatyzację, wyposażona jest w windę oraz inne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Organizacja wystawy w Oświęcimiu była możliwa dzięki współpracy Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon z Wydziałem Promocji Miasta Oświęcim i Oświęcimskim Centrum Kultury.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. stefanekb nie bądź słabym debilem sam dla siebie

  2. A ty jesteś debilem z polski.Polskim debilem ,debilu . Debilu,patrz na adres mailowy ,na końcu jest odnośnik „ru”. Mówi ci to coś,jednokomórkowcu???

  3. niech sobie kwierut podwiesi plakaty z niwy , jak pięknie kominy reklamują Oświęcim i jak ładnie to wygląda dla kontrwywiadu i niech dalej płacze jak nie podpisywał zgody na marsz , dalej niech robi z siebie złośliwego skur..

Send this to a friend