Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. Makramka – warsztaty zręczności

W Oświęcimiu przy ul. Żwirki i Wigury 25 niedaleko oświęcimskiej targowicy powstał warsztat zręczności z miłości do rzeczy ładnych i wykonywanych ręcznie. Jest to miejsce gdzie prawie każda grupa wiekowa znajdzie coś dla siebie jeśli tylko lubi obcować z rękodziełem i kreatywnie spędzać czas wolny.

W ofercie warsztatu można znaleźć:
Gotowe produkty wykonane ręcznie w różnych technikach jak chociażby:

  • zabawki szydełkowe dla dzieci,
  • makramy i makatki do powieszenia na ścianie i udekorowania swoich wnętrz,
  • rzeczy robione na drutach: piękne koronkowe serwety, szale, chusty i wiele innych,
  • produkty do tworzenia rękodzieła.

Dla chętnych spróbowania swoich sił w kreatywnym spędzaniu wolnego czasu organizowane są różnego typu warsztaty, jak chociażby wyplatanie makram, tkanie makatek, nauka robienia na drutach czy szydełkiem.

[masterslider alias=”ms-4″]

 

Wprawdzie warsztaty są płatne, ale czas spędzony w miłej atmosferze przy kawie i ciastku wśród innych pasjonatów rękodzieła jest czasem, który tylko procentuje na przyszłość 🙂

Również nie zapomniano o dzieciach i w tym oto miejscu można zorganizować swojej pociesze np. kreatywne urodziny. Na takiej imprezie wszyscy goście spędzają ciekawie czas zajmując się np. ozdabianiem kubków, toreb czy tworząc inne rzeczy w zależności od potrzeby.

Myślę, że to miejsce na stałe wkomponuje się nie tylko w kalendarz lokalnych imprez kulturalnych, ale i stanie się miejscem ciekawych spotkań osób rękodzielniczo zakręconych.

Kontakt:

Makramka – warsztaty zręczności
nr telefonu 889 226 369
ul. Żwirki i Wigury 25, Oświęcim

 

art. zlecony
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend