Informacje

OŚWIĘCIM. Majsterkowy Dzień Dziecka

W sobotę, 9 czerwca we wszystkich sklepach Castorama Polska odbędzie sięMajsterkowy Dzień Dziecka. Podczas tegorocznej imprezy będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach manualnych igrach edukacyjnych. Wiele radości dostarczy także konkurs plastyczny. Na wykonawców najbardziej pomysłowych prac czekać będzie moc atrakcyjnych nagród: rowery, hulajnogi i deskorolki!

 

Na MajsterkowyDzień Dziecka zaproszone są wszystkie dzieci wraz z opiekunami. Wydarzenie, które odbędzie sięwsobotę 9 czerwca w godzinach od 10:00 do 17:00, będzieokazją do wspólnej zabawy i nauki.Pod czujnym okiem pracowników Castoramy najmłodsi przekonają się, jak wiele satysfakcji mogą dać im prace manualne.

 

Podczas Majsterkowego Dnia Dziecka w sklepach zostaną utworzonestrefytematyczne. Będzie w nichmożna rozwijać umiejętności posługiwania się prostymi narzędziami, samodzielnie wykonać zabawki z drewna, nauczyć się malować, mieszać i dobierać kolory, a także posadzić własną roślinkę i nauczyć się o nią dbać.Specjalna strefa przeznaczona będzie na konkurs główny– to w niej dzieci będą mogły wygrać sprzęt sportowy.

 

Moc atrakcji i nagród

 

W tym roku na uczestnikówMajsterkowego Dnia Dziecka czekać będzieaż 260 atrakcyjnych nagród – 40 rowerów, 70 hulajnóg i 150 deskorolek, a także innedrobne upominki.Tegorocznym partnerem akcji jest sieć sklepów Intersport.

 

Majsterkowy Dzień Dziecka to cykliczne  wydarzenie. Co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Jestem przekonana, że atrakcje, które przygotowaliśmy tym razem, będą dla nich źródłem wielu pozytywnych wrażeń oraz okazją do wspólnego, aktywnego spędzenia wolnego czasu w nieszablonowy sposób– mówi Monika Szpadkiewicz, koordynator programu Majsterkowow Castorama Polska.

 

Zajęcia Majsterkowo odbywają się regularnie od 2012 r. w sklepach Castorama w całej Polsce. Dzięki uczestnictwu w warsztatach dzieci uczą się samodzielności

i mogą przekonać się, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca.  Program skierowany jest głównie do szkół, ale Castorama Polska organizuje również cztery razy w roku warsztaty otwarte, w których wziąć mogą udział wszystkie dzieci.Do tradycji firmy weszły już takie wydarzenia, jak Majsterkowy Dzień Wiosny, MajsterkowyDzień Dziecka, Powrót do szkoły i Mikołajki.Dotychczas w warsztatach otwartych wzięło udział już ponad 80 000 uczestników.

 

Celem zajęć Majsterkowojest edukacja dzieci w wieku 6 – 12 lat w zakresie wykorzystywania umiejętności manualnych i używania podstawowych narzędzi.Warsztaty to również okazja do rozwijania wrażliwości ekologicznej m.in. poprzez pokazywanie możliwości nadania drugiego życia starym lub zużytym produktom.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend