Informacje

OŚWIĘCIM. Majsterkowy Dzień Dziecka

W sobotę, 9 czerwca we wszystkich sklepach Castorama Polska odbędzie sięMajsterkowy Dzień Dziecka. Podczas tegorocznej imprezy będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach manualnych igrach edukacyjnych. Wiele radości dostarczy także konkurs plastyczny. Na wykonawców najbardziej pomysłowych prac czekać będzie moc atrakcyjnych nagród: rowery, hulajnogi i deskorolki!

 

Na MajsterkowyDzień Dziecka zaproszone są wszystkie dzieci wraz z opiekunami. Wydarzenie, które odbędzie sięwsobotę 9 czerwca w godzinach od 10:00 do 17:00, będzieokazją do wspólnej zabawy i nauki.Pod czujnym okiem pracowników Castoramy najmłodsi przekonają się, jak wiele satysfakcji mogą dać im prace manualne.

 

Podczas Majsterkowego Dnia Dziecka w sklepach zostaną utworzonestrefytematyczne. Będzie w nichmożna rozwijać umiejętności posługiwania się prostymi narzędziami, samodzielnie wykonać zabawki z drewna, nauczyć się malować, mieszać i dobierać kolory, a także posadzić własną roślinkę i nauczyć się o nią dbać.Specjalna strefa przeznaczona będzie na konkurs główny– to w niej dzieci będą mogły wygrać sprzęt sportowy.

 

Moc atrakcji i nagród

 

W tym roku na uczestnikówMajsterkowego Dnia Dziecka czekać będzieaż 260 atrakcyjnych nagród – 40 rowerów, 70 hulajnóg i 150 deskorolek, a także innedrobne upominki.Tegorocznym partnerem akcji jest sieć sklepów Intersport.

 

Majsterkowy Dzień Dziecka to cykliczne  wydarzenie. Co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Jestem przekonana, że atrakcje, które przygotowaliśmy tym razem, będą dla nich źródłem wielu pozytywnych wrażeń oraz okazją do wspólnego, aktywnego spędzenia wolnego czasu w nieszablonowy sposób– mówi Monika Szpadkiewicz, koordynator programu Majsterkowow Castorama Polska.

 

Zajęcia Majsterkowo odbywają się regularnie od 2012 r. w sklepach Castorama w całej Polsce. Dzięki uczestnictwu w warsztatach dzieci uczą się samodzielności

i mogą przekonać się, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca.  Program skierowany jest głównie do szkół, ale Castorama Polska organizuje również cztery razy w roku warsztaty otwarte, w których wziąć mogą udział wszystkie dzieci.Do tradycji firmy weszły już takie wydarzenia, jak Majsterkowy Dzień Wiosny, MajsterkowyDzień Dziecka, Powrót do szkoły i Mikołajki.Dotychczas w warsztatach otwartych wzięło udział już ponad 80 000 uczestników.

 

Celem zajęć Majsterkowojest edukacja dzieci w wieku 6 – 12 lat w zakresie wykorzystywania umiejętności manualnych i używania podstawowych narzędzi.Warsztaty to również okazja do rozwijania wrażliwości ekologicznej m.in. poprzez pokazywanie możliwości nadania drugiego życia starym lub zużytym produktom.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend