Informacje

OŚWIĘCIM. List otwarty do Marszałka Województwa

Poseł Marek Sowa wystosował list otwarty do Marszałka Województwa Małopolskiego, w którym uważa że Małopolska Zachodnia jest dyskryminowana w podziale środków europejskich.

Poniżej treść listu:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. jaki Sowa jest hojny unijnymi pieniędzmi jaki ma gest a co to jest budżet ale własny a co to są wpłaty do Unii , a brat Kazimierz co doradza ?? na każdym folderze zdjęcie marka sowy jako dodroczyńcy Małopolski czyli ładnie wzorowo kolorowo bo MOM GEST

 2. JAK SKOMENTOWAC FAKT , ZE PAN STARZEC WYWODZACY SIE Z OSWIECIMIA JEST PRZECIWKO MIESZKANCOM I MIASTU. TO JEST PO PROSTU WSTYD.

 3. Mirek
  23 maja 2019 o 10:17 Tylko dlaczego PiS karze zwykłych mieszkańców za to? Idą wybory i to karanie może się zemścić. Zaznaczam, że nie przepadam za żadna partią, bo wszyscy są siebie warci.

 4. Dzień dobry mam pytanie ??? do pana Sowy….. co się stało ??? z PKS- OŚWIĘCIM ???? I Z KASĄ !!!!!!!!!!! PO BYŁEJ BAZIE PKS, OBOK OBOZU…. CZY TO ZNIKŁO ….. ZA PANA KADENCJI ????? Dziękuje .

 5. Kochany Mareczku i Januszku !!

  Najpierw lżycie i poniżacie a potem poparcia wymagacie
  Już nie pamiętacie ? ale internet pamięta…..
  Protest w obronie Sądów w dniu 23 lipca 2017 r. w Oświęcimiu

 6. Pan Marek bezpowrotnie stracił możliwość przecinania wstęg i ten list jest dowodem żalu za fleszami, obiektywami i utraconym księstwem Małopolski Zachodniej. Na szczęście w Bobrku są ostrężnice, grzyby i powinien iść w tym kierunku. A przecież jest jeszcze wsparcie gw i tvn24. A pan Kazimierz też może wspomóc .

 7. Niech wam teraz Starzec kasę załatwi, najlepszy oświęcimski polityk, jakiego ziemia nosiła.

Send this to a friend