Informacje

OŚWIĘCIM. List otwarty do Marszałka Województwa

Poseł Marek Sowa wystosował list otwarty do Marszałka Województwa Małopolskiego, w którym uważa że Małopolska Zachodnia jest dyskryminowana w podziale środków europejskich.

Poniżej treść listu:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. jaki Sowa jest hojny unijnymi pieniędzmi jaki ma gest a co to jest budżet ale własny a co to są wpłaty do Unii , a brat Kazimierz co doradza ?? na każdym folderze zdjęcie marka sowy jako dodroczyńcy Małopolski czyli ładnie wzorowo kolorowo bo MOM GEST

 2. JAK SKOMENTOWAC FAKT , ZE PAN STARZEC WYWODZACY SIE Z OSWIECIMIA JEST PRZECIWKO MIESZKANCOM I MIASTU. TO JEST PO PROSTU WSTYD.

 3. Mirek
  23 maja 2019 o 10:17 Tylko dlaczego PiS karze zwykłych mieszkańców za to? Idą wybory i to karanie może się zemścić. Zaznaczam, że nie przepadam za żadna partią, bo wszyscy są siebie warci.

 4. Dzień dobry mam pytanie ??? do pana Sowy….. co się stało ??? z PKS- OŚWIĘCIM ???? I Z KASĄ !!!!!!!!!!! PO BYŁEJ BAZIE PKS, OBOK OBOZU…. CZY TO ZNIKŁO ….. ZA PANA KADENCJI ????? Dziękuje .

 5. Kochany Mareczku i Januszku !!

  Najpierw lżycie i poniżacie a potem poparcia wymagacie
  Już nie pamiętacie ? ale internet pamięta…..
  Protest w obronie Sądów w dniu 23 lipca 2017 r. w Oświęcimiu

 6. Pan Marek bezpowrotnie stracił możliwość przecinania wstęg i ten list jest dowodem żalu za fleszami, obiektywami i utraconym księstwem Małopolski Zachodniej. Na szczęście w Bobrku są ostrężnice, grzyby i powinien iść w tym kierunku. A przecież jest jeszcze wsparcie gw i tvn24. A pan Kazimierz też może wspomóc .

 7. Niech były już na całe szczęście Marszałek Małopolski w końcu przestanie grać w swe klocki partyjne i wraz ze swym braciszkiem zamilkną dla dobra mieszkańców Oświęcimia a nawet całej Polski! Tak nam dopomóż Bóg!

 8. Niech wam teraz Starzec kasę załatwi, najlepszy oświęcimski polityk, jakiego ziemia nosiła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend