Informacje

OŚWIĘCIM. Kupuj bilety na mecze hokejowe online

Z myślą o kibicach zarząd Unii Oświęcim wraz z operatorem systemu transakcyjnego www.JarmarkPodhalanski.pl firmą DWR Sp. z o.o. uruchomiła właśnie możliwość zakupu biletów online. Bilety w tej formie dostępne będą na wszystkie rozgrywane w Oświęcimiu mecze Unii począwszy od  meczu w dniu 11.01.2019r z Tatry Ski Podhale Nowy Targ.
Bilety online dostępne są na takich samych zasadach jak te kupowane w kasie, z tym, że tu zakup odbywa się na stronie www.JarmarkPodhalanski.pl dostępnej także z telefonów komórkowych. Sama transakcja nie wymaga logowania, tworzenia kont czy podawanie danych – wystarczy wybrać bilet, wypełnić prosty formularz z podstawowymi danymi i opłacić bilet. Wszystko zajmuje kilka minut a bilet w formie „do wydruku” przyjdzie na podany adres email i równolegle link do kodu QR z biletu wysłany zostanie SMS na numer telefonu.
Wchodząc na lodowisko wystarczy okazać osobie kontrolującej bilet kod wyświetlony na ekranie swojego telefonu lub wydrukowany bilet który przyszedł mailem.
W sprzedaży są:
bilet normalny w cenie 13 zł
bilet ulgowy w cenie 9 zł, przeznaczony dla kobiet, dzieci, młodzieży i studentów do 26 roku życia oraz emerytów i rencistów
bilet szkolny w cenie 5 zł, dla dzieci od 7 do 13 lat
Już teraz wejdź na www.JarmarkPodhalanski.pl i kup bilet na piątkowy mecz.
Paweł Kram
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend